Conga Pouf wszechstronna pufa Softline

Sascha Sartory

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Elegancka pufa Conga którą można łatwo zmienić w stolik kawowy duńskiej Softline. Projekt Sascha Sartory.

Zainspirowana afrykańskimi bębnami, wielofunkcyjna pufa Conga Softline pozwala decydować Ci o jej przeznaczeniu.

 

Duński producent mebli Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble, jak pufa Conga, inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 584 zł

Conga wszechstronna pufa skandynawskiej marki Softline.

Dzięki drewnianej tacy Conga Softline może pełnić funkcję dodatkowego stolika kawowego w salonie. A bez tacy może służyć jako dodatkowe miejsce do siedzenia dla Twoich gości. Conga dostępna jest w dwóch rozmiarach i wysokościach, aby dopasować ją do wystroju wnętrza.

Pufa do siedzenia Conga Softline to zdobywca nagrody Green Good Design Award 2022

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa co doskonale widać w pufie Conga.

Wszystkie kolory i rodzaje tapicerki Conga Pouf dostępne są na stronie Softline

Cena Conga Pouf Softline dotyczy tapicerki w I przedziale cenowym Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu!

Taca nie jest wliczona w cenę pucy.

Pufa Conga Softline, tapicerka Eco Cotton

Pufa Conga Softline tapicerka Eco Cotton

Pufa Conga Softline, tapicerka Griffon

Pufa Conga Softline tapicerka Griffon

Pufa Conga Softline, tapicerka Vision

Pufa Conga Softline tapicerka Vision

Conga Pouf marki Softline dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną pufę, aby wkomponować ją w swoją przestrzeń.

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Conga to nowoczesne pufy do siedzenia od SOFTLINE.

średnica S Ø 53 cm | L Ø 72 cm
wysokość S 41 cm | L 37 cm
marka Softline
design Sascha Sartory

Sascha Sartory

Motywowany celem stworzenia trwałych, wysokiej jakości produktów do życia indywidualnego, projektant Sascha Sartory opracowuje nowe rozwiązania produktowe w swoim studiu projektowym w Kolonii w Niemczech. Po ukończeniu studiów w zakresie wzornictwa produktu i wzornictwa przemysłowego na University of Applied Science Aachen (dyplom I w 2004 r.) I University Wuppertal (dyplom II w 2007 r.) Pracował dla różnych agencji projektowych, gdzie nauczył się łączyć najnowsze technologie, trendy i materiały tworząc nowe i innowacyjne produkty. Od 2009 roku pracuje jako niezależny projektant, jest współzałożycielem i członkiem zespołu FORMFUSION Produktdesign.

„Dobry produkt jest emocjonalny, funkcjonalny i ponadczasowy”.

Zafascynowany zaskakującymi szczegółami, koncentruje się na projektowaniu produktów, które zapewniają zrównoważony rozwój dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów w inteligentnej i trwałej konstrukcji. Przede wszystkim każdy przedmiot powinien nie tylko rozwiązać problem, ale także tworzyć emocjonalną więź z konsumentem. Sascha Sartory współpracuje z różnymi międzynarodowymi firmami produkującymi meble i akcesoria w całej Europie.

Napisz opinię

Conga Pouf wszechstronna pufa Softline

Conga Pouf wszechstronna pufa Softline
Elegancka pufa Conga którą można łatwo zmienić w stolik kawowy duńskiej Softline. Projekt Sascha Sartory. Zainspirowana afrykańskimi bębnami, wielofunkcyjna pufa Conga Softline pozwala decydować Ci o jej przeznaczeniu.   Duński producent mebli...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii