Tom pufa - stolik kawowy Softline

Sascha Sartory

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerska, skandynawska pufa Tom duńskiej marki Softline.

Tom to wyjątkowa pufa, która mieści się pod eleganckim stolikiem kawowym - funkcjonalność i styl połączone w nowej i innowacyjnej koncepcji produktu.
Jeśli potrzebujesz pufy lub dodatkowego siedziska, możesz je po prostu wyjąć. Miękki kształt jest inspirowany zabytkowymi bębnami z Azji, pufa dodaje nowoczesnego akcentu do pomieszczenia.

Duński producent Softline łączy innowacyjny design, wygodę i funkcjonalność, tworząc stylowe designerskie meble inspirowane Skandynawią.

Więcej szczegółów

1 679 zł

Tom pufa - stolik kawowy Softline.

Pufa Tom mieści się pod stolikiem i tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania czasopism, telefonów komórkowych, pilotów i innych drobnych akcesoriów.

Stolik Tom za dodatkową opłatą 1580 zł.

Od 1979 roku SOFTLINE tworzy i produkuje innowacyjne meble designerskie. Od 2003 roku SOFTLINE A / S jest niezależnym, prywatnym przedsiębiorstwem z fabryką w Danii, gdzie tapicerstwo wykonywane jest ręcznie w oparciu o skandynawskie tradycje - z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Dziś SOFTLINE A / S jest międzynarodową marką i wiodącym dostawcą innowacyjnych, funkcjonalnych i wysokiej jakości mebli designerskich do przestrzeni publicznych i wnętrz domowych na całym świecie.

Softline tworzy innowacyjne, funkcjonalne i często w mocnych kolorach meble najwyższej jakości.

Design zawsze był sercem Softline, gdzie współtworzenie nowych atrakcyjnych i ponadczasowych mebli wraz z uznanymi na świecie projektantami umieściło Softline na mapie wzornictwa.

Cena dotyczy pufy Tom Softline w tapicerce Eco Cotton, Griffon, Vision pozostałe na zapytanie, zapraszamy do kontaktu. 

Dostępne kolory i rodzaje tapicerki znajdą Państwo na stronie producenta:

https://softlinefurniture.com/en/fabrics/

Specyfikacja techniczna tapicerki:

Eco Cotton - 75% bawełna, 20% poliakryl, 5% inne włókna

Griffon - 62% poliakryl, 27% poliester, 11% polipropylen

Vision - 85% bawełna, 15% poliester

Pozostałe dostępne tapicerki:

II przedział cenowy: Cento, Felt, Felt Melnge, Valencia, Velvet

III przedział cenowy: Isola, Main Line, Maremosso, Nordic, Synergy, Tempo, Tundra

IV przedział cenowy: Blazer, Boucle, Merit, Puntino, Rami, Remix

V przedział cenowy: Divina, Hallingdal, Steelcut, Steelcut Trio

Dostępne kolory tapicerki:

wymiary Ø52 x H37 cm
średnica Ø52
wysokość 37 cm
do użytku zewnętrznego nie
marka Softline
Inne stolik kawowy Tom Ø58 x H47 cm

Sascha Sartory

Motywowany celem stworzenia trwałych, wysokiej jakości produktów do życia indywidualnego, projektant Sascha Sartory opracowuje nowe rozwiązania produktowe w swoim studiu projektowym w Kolonii w Niemczech. Po ukończeniu studiów w zakresie wzornictwa produktu i wzornictwa przemysłowego na University of Applied Science Aachen (dyplom I w 2004 r.) I University Wuppertal (dyplom II w 2007 r.) Pracował dla różnych agencji projektowych, gdzie nauczył się łączyć najnowsze technologie, trendy i materiały tworząc nowe i innowacyjne produkty. Od 2009 roku pracuje jako niezależny projektant, jest współzałożycielem i członkiem zespołu FORMFUSION Produktdesign.

„Dobry produkt jest emocjonalny, funkcjonalny i ponadczasowy”.

Zafascynowany zaskakującymi szczegółami, koncentruje się na projektowaniu produktów, które zapewniają zrównoważony rozwój dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów w inteligentnej i trwałej konstrukcji. Przede wszystkim każdy przedmiot powinien nie tylko rozwiązać problem, ale także tworzyć emocjonalną więź z konsumentem. Sascha Sartory współpracuje z różnymi międzynarodowymi firmami produkującymi meble i akcesoria w całej Europie.

Napisz opinię

Tom pufa - stolik kawowy Softline

Tom pufa - stolik kawowy Softline
Designerska, skandynawska pufa Tom duńskiej marki Softline. Tom to wyjątkowa pufa, która mieści się pod eleganckim stolikiem kawowym - funkcjonalność i styl połączone w nowej i innowacyjnej koncepcji produktu.Jeśli potrzebujesz pufy lub...
    Jesteś robotem?

    19 Inne produkty w tek kategorii