Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie

Najwyższej jakości, nienagannego piękna i dążenia do innowacji, sofa Jord jest uosobieniem szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowana we współpracy z Lucą Nichetto.

System Jord jest uosobieniem luksusu i przejawia się on w sofie, najwyższej klasy produkcie ze skandynawskim akcentem. To produkt premium, prestiżowy element w absolutnej wyższej klasie miejsc siedzących na całym świecie. 

Jord to charakterystyczna i luksusowa sofa.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

36 012 zł

Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia.

Tapicerka połączona z charakterystyczną drewnianą ramą, tworzy kuszącą i dekadencką sofę, która łączy kontrastujące elementy, tworząc stylowy, trwały design, który może wytrzymać próbę czasu we współczesnym domu. Podłokietniki sofy można opuścić pod żądanym kątem; unikalna funkcja, która tworzy przestronną, otwartą przestrzeń do siedzenia, na której można odpocząć lub stworzyć bardziej nieformalną atmosferę, z ramionami, które łatwo wracają do pozycji pionowej, gdy nie są używane. Sofa Jord dostępna jest w wielu wersjach i kombinacjach. 

Materiał

długość 215 cm
głębokość 107,5 cm
wysokość 68 cm
głębokość siedziska 95 cm
wysokość siedziska 38 cm
do użytku zewnętrznego nie
marka Fogia
design Luca Nichetto

Napisz opinię

Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia

Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia
Najwyższej jakości, nienagannego piękna i dążenia do innowacji, sofa Jord jest uosobieniem szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowana we współpracy z Lucą Nichetto. System Jord jest uosobieniem luksusu i przejawia się on w sofie, najwyższej klasy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii