Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie

Najwyższej jakości, nienagannego piękna i dążenia do innowacji, sofa Jord jest uosobieniem szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowana we współpracy z Lucą Nichetto.

System Jord jest uosobieniem luksusu i przejawia się on w sofie, najwyższej klasy produkcie ze skandynawskim akcentem. To produkt premium, prestiżowy element w absolutnej wyższej klasie miejsc siedzących na całym świecie. 

Jord to charakterystyczna i luksusowa sofa.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

36 012 zł

Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia.

Tapicerka połączona z charakterystyczną drewnianą ramą, tworzy kuszącą i dekadencką sofę, która łączy kontrastujące elementy, tworząc stylowy, trwały design, który może wytrzymać próbę czasu we współczesnym domu. Podłokietniki sofy można opuścić pod żądanym kątem; unikalna funkcja, która tworzy przestronną, otwartą przestrzeń do siedzenia, na której można odpocząć lub stworzyć bardziej nieformalną atmosferę, z ramionami, które łatwo wracają do pozycji pionowej, gdy nie są używane. Sofa Jord dostępna jest w wielu wersjach i kombinacjach. 

Materiał

długość215 cm
głębokość107,5 cm
wysokość68 cm
głębokość siedziska95 cm
wysokość siedziska38 cm
do użytku zewnętrznegonie
markaFogia
designLuca Nichetto

Napisz opinię

Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia

Jord nowoczesna 2-osobowa skandynawska sofa Fogia
Najwyższej jakości, nienagannego piękna i dążenia do innowacji, sofa Jord jest uosobieniem szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowana we współpracy z Lucą Nichetto. System Jord jest uosobieniem luksusu i przejawia się on w sofie, najwyższej klasy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii