Jord Table nowoczesny skandynawski stolik Fogia

Luca Nichetto

produkt wykonany na zamówienie

Najwyższej jakości, nienagannego piękna i dążenia do innowacji, stolik boczny Jord jest uosobieniem szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowany we współpracy z Lucą Nichetto.

System Jord jest uosobieniem luksusu i przejawia się on w stoliku bocznym, najwyższej klasy produkcie ze skandynawskim akcentem. To produkt premium, prestiżowy element idealny dodatek kolekcji Jord.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

14 706 zł

Jord Table nowoczesny skandynawski stolik Fogia.

Stolik przykuwa uwagę tradycyjnymi akcentami połączonymi z nordyckim trendem. Stolik ma podstawę z głęboko lakierowanego dębu lub orzecha, która opiera się na eleganckiej metalowej ramie, a to nadaje mu unoszący się w powietrzu wygląd. Ponadto stolik charakteryzuje się okrągłym kamiennym lub drewnianym blatem, który unosi się ponad płytę podstawy tworząc dodatkowy poziom. Oprócz tego, że ma rzeźbiarski wygląd, dodatkowy poziom zapewnia praktyczną opcję przechowywania pod spodem.

Stolik M: mała podstawa, prostokątny blat terazzo 2 cm, dąb olejowany (dostępna również wersja z orzecha)

Stolik L: duża podstawa, okrągły blat terazzo 2 cm, dąb olejowany (dostępna również wersja z orzecha)

Stolik idealnie pasuje do sofy modułowej Jord tworząc praktyczne i piękne miejsce do odpoczynku.

wymiary średnica Ø95
szerokość 95 cm
głębokość 47,5 cm
wysokość 38,5 cm

Napisz opinię

Jord Table nowoczesny skandynawski stolik Fogia

Jord Table nowoczesny skandynawski stolik Fogia
Najwyższej jakości, nienagannego piękna i dążenia do innowacji, stolik boczny Jord jest uosobieniem szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowany we współpracy z Lucą Nichetto. System Jord jest uosobieniem luksusu i przejawia się on w stoliku bocznym,...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii