Bowl skandynawski stolik boczny Fogia

Andreas Engesvik

produkt wykonany na zamówienie

Bowl to oszałamiający stolik boczny od ikony skandynawskich mebli, szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowany przez Norwega Andreasa Engesvika.

Stolik pomocniczy Bowl to idealny charakterystyczny mebel. Można dopasować go do istniejącego wystroju lub wykorzystać jako wyróżniający się punkt centralny, przechowując przedmioty ze stylem i wyrafinowaniem przez wiele lat, idealnie prezentuje się umieszczony z boku sofy lub jako samodzielny element salonu.

 

Fogia to wzorzec szwedzkiego designu znana z najwyższej jakości i nienagannego piękna, łączy ponadczasowe wartości ze współczesnym stylem.

Więcej szczegółów

3 142 zł

Bowl to oszałamiający stolik boczny od ikony skandynawskich mebli, szwedzkiej marki Fogia. 

Stolik pomocniczy Bowl to idealny mebel do przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów codziennego użytku, od książek i gorących napojów po zestawy do robienia na drutach i roślin domowych. Dostępny w dwóch rozmiarach i standardowych bejcach Fogia.

M - Ø 40 cm, wysokość 35 cm

L -  Ø 60 cm, wysokość 35 cm

średnica Ø 40 cm | Ø 60 cm
wysokość 35 cm
forma okrągły
materiał drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Fogia
design Andreas Engesvik

Napisz opinię

Bowl skandynawski stolik boczny Fogia

Bowl skandynawski stolik boczny Fogia
Bowl to oszałamiający stolik boczny od ikony skandynawskich mebli, szwedzkiej marki Fogia. Zaprojektowany przez Norwega Andreasa Engesvika. Stolik pomocniczy Bowl to idealny charakterystyczny mebel. Można dopasować go do istniejącego wystroju lub...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii