Epic Coffee Table skandynawski stolik kawowy Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Stylowy i nowoczesny stolik kawowy Epic Coffee Table został zaprojektowany przez GamFratesi dla marki Gubi.

Epic czerpie inspirację z kolumn świątyń greckich i architektury rzymskiej.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

8 912 zł

Epic Coffee Table kamienny skandynawski stolik kawowy wykonany z trawertynu duńskiej marki Gubi.

Wykonany we Włoszech z kamienia trawertynowego, monolityczna forma podkreśla materialność kamienia, naturalne piękno jego żył i żywą fakturę unikalnej patyny, co oznacza, że ​​każdy kawałek jest wyjątkowy. 

Epic Coffee Table ma silną, rzeźbiarską formę, składającą się z dwóch prostych kształtów; sześciokąt i okrąg, z których każdy nawiązuje do klasycznej architektury, a jednocześnie tworzy nową ekspresję. 

Paleta kolorów neutralnej bieli, czerwieni lub ciepłego szarobrązowego odcienia umożliwia zwiększenie lub zmniejszenie siły oddziaływania mebla, aby dopasować go do wnętrza, w którym jest używany. 

Epic Coffee Table dostępny jest w trzech wielkościach:

M Ø60 wysokość 42 cm

L Ø80 wysokość 38,5 cm

XL Ø110 wysokość 34 cm

Dostępne kolory stolika kawowego

Epic stolik kawowy kolory Gubi Design Spichlerz

średnica M Ø60 | L Ø80 | XL Ø110
wysokość M 42 cm| L 38,5 cm | XL 34 cm
waga M 39 kg | L 57 kg | XL 92 kg
materiał kamień trawertyn
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Epic Coffee Table skandynawski stolik kawowy Gubi

Epic Coffee Table skandynawski stolik kawowy Gubi
Stylowy i nowoczesny stolik kawowy Epic Coffee Table został zaprojektowany przez GamFratesi dla marki Gubi. Epic czerpie inspirację z kolumn świątyń greckich i architektury rzymskiej.   Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością....
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii