Moon Lounge Table dębowy skandynawski stolik boczny Gubi

Space Copenhagen

produkt wykonany na zamówienie

Stolik kawowy Moon Lounge Table zaprojektowany przez Space Copenhagen dla duńskiej marki Gubi. 

Space Copenhagen jest projektantem klasycznej kolekcji Moon; seria  zaokrąglonych stołów do domu jak i przestrzeni publicznych. Rezultatem jest elegancka seria stołów z wyraźnymi odniesieniami do tradycyjnej duńskiej stolarki, gdzie w centrum uwagi znajduje się hołd dla designu i rzemiosła.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

15 242 zł

Moon Lounge Table dębowy skandynawski stolik boczny Gubi.

Znakomicie wykonany, z wyraźnymi odniesieniami do tradycyjnej duńskiej stolarki, w której skupia się hołd designu i rzemiosła, stolik boczny Moon ma prostą, ale silną tożsamość. Trwały i solidny, jego zaokrąglony, geometryczny profil dopełnia stylu i praktyczności. Umieszczony przed sofą lub obok fotela, ten efektowny mebel jest idealnym miejscem na odpoczynek przy książce lub gorącym napoju podczas relaksu.

Oferta dotyczy stolika bocznego Moon wykonanego z dębu.

Stolik Moon Lounge Table dostępny jest w rozmiarze Ø60 i wysokości 55 cm, oraz trzech rodzajach wykończenia blatu: marmur, lity dąb oraz bejcowany fornir dębowy w kolorze czarnym lub brązowym.

Współgranie między pięknym blatem z marmuru, dębu lub forniru a gładką podstawą ze ściętą powierzchnią, służąca jako struktura i ozdoba, tworzy prostą, ale silną tożsamość projektu - rezultatem jest elegancki, piękny stół przypominający rzeźbę. 

Moon stolik boczny Gubi Design Spichlerz

wymiary Ø60 x 55 cm
średnica Ø60
wysokość 55 cm
forma okrągły
materiał dąb
marka Gubi
design Space Copenhagen

Napisz opinię

Moon Lounge Table dębowy skandynawski stolik boczny Gubi

Moon Lounge Table dębowy skandynawski stolik boczny Gubi
Stolik kawowy Moon Lounge Table zaprojektowany przez Space Copenhagen dla duńskiej marki Gubi.  Space Copenhagen jest projektantem klasycznej kolekcji Moon; seria  zaokrąglonych stołów do domu jak i przestrzeni publicznych. Rezultatem jest...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii