TS Coffee Table marmurowy stolik kawowy Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

TS Coffee Table stolik kawowy został zaprojektowany w 2013 roku przez GamFratesi, dla modnej kopenhaskiej restauracji „The Standard”.

Stolik kawowy TS tworzy wyrafinowaną i rzeźbiarską estetykę dla każdego pomieszczenia dzięki charakterystycznym smukłym nogom, pięknie krzyżującym się detalom i kontrastującemu solidnemu blatowi.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

4 795 zł

TS Coffee Table skandynawski stolik kwowy z marmurowym blatem, duńskiej marki Gubi.

Stoliki TS table pierwotnie były zaprojektowane przez GamFratesi wyłącznie dla restauracji The Standard w Kopenhadze. Gdy zobaczył je Jacob Gubi (właściciel i syn założyciela firmy Gubi) natychmiast chciał aby zostały częścią oferty firmy Gubi.

Blat stolika TS Table wykonany jest z marmuru, stelaż ze stali lakierowanej lub mosiądzu. Wpływ art-deco jest widoczny w detalach podstawy i ma silne odniesienia do oryginalnej architektury The Standard z 1932 roku.

Rzeźbiarskie linie i wyrafinowany marmurowy blat dodadzą elegancji każdemu pomieszczeniu, w którym stoi TS Table. Sprawdzi się jako stolik w salonie, gabinecie czy sypialni.

TS Table stolik kawowy Gubi Design Spichlerz wymiary

Stoliki TS Coffee Table Ø55 i Ø80 dostępne są w 7 luksusowych odmian marmuru.

TS Table stolik kawowy Gubi Design Spichlerz marmur

Stolik TS Coffee Table Ø105 dostępny jest w 4 luksusowych odmian marmuru.

TS Table stolik kawowy 105 Gubi Design Spichlerz marmur

wymiary Ø55 x 41 cm | Ø80 x 35 cm | Ø105 x 41
forma okrągły
materiał marmur
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

TS Coffee Table marmurowy stolik kawowy Gubi

TS Coffee Table marmurowy stolik kawowy Gubi
TS Coffee Table stolik kawowy został zaprojektowany w 2013 roku przez GamFratesi, dla modnej kopenhaskiej restauracji „The Standard”. Stolik kawowy TS tworzy wyrafinowaną i rzeźbiarską estetykę dla każdego pomieszczenia dzięki charakterystycznym...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii