Salt & Pepper 1 nowoczesny stół włoski Tonon

Guggenbichler Design

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Elegancki stół Salt & Pepper włoskiej marki Tonon.

Doskonała precyzja wykonania oraz nagradzany design stworzony przez pracownię Guggenbichler Design to w skrócie nowoczesny stół Salt & Pepper włoskiej firmy Tonon.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

14 453 zł

Salt & Pepper 1 nowoczesny stół włoskiej marki Tonon.

Stół Salt & Pepper perfekcyjnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, idealnie komponuje się z krzesłami Up Chair (tutaj) firmy Tonon ale również z innymi wysokojakościowymi krzesłami z naszej oferty.

Salt & Pepper to nowoczesna seria stołów z blatami z różnych esencji drewna lub lakierem poliestrowym o różnych wymiarach blatów. Podstawa stołu z czterema nogami wykończona drewnem ze stalowymi połączeniami, dostępna w wykończeniu chromowanym lub matowym.

Tonon oferuje stół Salt & Pepper w wymiarach: 180 x 95, 200 x 95, 220 x 100 oraz wykończeniach blatu: dąb lub orzech amerykański.

wymiary 180x95 | 200x95 | 220x100
wysokość 74 cm
forma prostokąt
materiał drewno
rozkładany nie
marka Tonon
design Guggenbichler Design

Napisz opinię

Salt & Pepper 1 nowoczesny stół włoski Tonon

Salt & Pepper 1 nowoczesny stół włoski Tonon
Elegancki stół Salt & Pepper włoskiej marki Tonon. Doskonała precyzja wykonania oraz nagradzany design stworzony przez pracownię Guggenbichler Design to w skrócie nowoczesny stół Salt & Pepper włoskiej firmy Tonon.   Tonon, Made in Italy,...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii