UP 907 Soft Touch krzesło Tonon

Martin Ballendat

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Kolekcja krzeseł UP 907 to bestseller włoskiej marki Tonon.

Up Chair marki Tonon to bardzo emocjonalne krzesło. Doskonały komfort został zapewniony poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji szali siedzenia. Materiał, z którego wykonane jest siedzenie nazywa się Freefoam® Advanced, barwiona w masie specjalna pianka, która poprzez molekularną strukturę pozostaje bardzo stabilna.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designie.

Więcej szczegółów

2 172 zł 2 172 zł

UP 907 Soft Touch krzesło Tonon.

Up Chair marki Tonon to bardzo emocjonalne krzesło. Doskonały komfort został zapewniony poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji szali siedzenia. Materiał, z którego wykonane jest siedzenie nazywa się Freefoam® Advanced, barwiona w masie specjalna pianka, która poprzez molekularną strukturę pozostaje bardzo stabilna. To wszystko gwarantuje bardzo wysoką elastyczność, komfort i lekkość.

Siedzenie dostępne jest w 15 świeżych i interesujących kolorach, nogi natomiast w wersji chrom. Krzesło Up Chair marki Tonon dostępne jest również jako krzesło obrotowe oraz obrotowe z funkcja powrotu. Może być również zamówione z siedzeniem wykonanym ze skóry naturalnej lub poszycie z materiału (cena na zapytanie).

Wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, między innymi:

 

Good Design Award    Interior Innovation Award 2012

 

Dostępne kolory siedziska:

 

szerokość 63 cm
głębokość 57 cm
wysokość 82 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
siedzisko FreeFoam®
stelaż stal
obrotowy nie
marka Tonon
design Martin Ballendat

Napisz opinię

UP 907 Soft Touch krzesło Tonon

UP 907 Soft Touch krzesło Tonon
Kolekcja krzeseł UP 907 to bestseller włoskiej marki Tonon. Up Chair marki Tonon to bardzo emocjonalne krzesło. Doskonały komfort został zapewniony poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji szali siedzenia. Materiał, z którego...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii