Fork stół włoski Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Stół Fork Lapalma którego nogi przypominają gałęzie drzewa, został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, nie rezygnując z nowoczesnego stylu.

Wyrafinowany japoński design łączy się z włoskim rzemiosłem, tworząc Fork, minimalistyczny stół, którego charakter wyrażają nogi inspirowane gałęziami drzewa.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak stół Fork.

Więcej szczegółów

6 981 zł

Fork stół włoski marki Lapalma. Design Tomoya Tabuchi.

W kulturze japońskiej drzewo reprezentuje człowieka żyjącego w harmonii z naturą. Zakorzenieni w ziemi i otwarci na dary niebios. Zainspirowany tą doskonałą równowagą stół Fork oddaje hołd połączeniu wykwalifikowanego włoskiego rzemiosła i japońskiego minimalizmu. Dzięki nogom z aluminiowym łącznikiem i modułowym elementom, stół FORK stanowi część systemu dostępnego w szerokiej gamie kształtów i wysokości, idealnego do biura i domu.

Jakie są cechy wyróżniające stół FORK? Wyjątkowa wszechstronność i zdolność do zaspokajania stale zmieniających się potrzeb. Nogi fornirowane drewnem lub malowane proszkowo.

Stół włoski Fork P127 Lapalma, długość 160

Stół włoski Fork P127 Lapalma długość 140

Stół włoski Fork P128 Lapalma, długość 200

Stół włoski Fork P128 Lapalma długość 200

Cena dotyczy stołu Fork 160 w konfiguracji P12705 stelaż 140 + P212VS blat 160, oraz Fork 200 P12805 stelaż + P207VS blat 200.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Oryginalny stół Fork Lapalma dostępny jest w różnych długościach i wykończeniach, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat nowoczesnego stołu Fork zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 160 cm | 200 cm
głębokość 80 cm | 90 cm
wysokość 74 cm
podstawa 140 cm | 180 cm
marka Lapalma
design Tomoya Tabuchi

Napisz opinię

Fork stół włoski Lapalma

Fork stół włoski Lapalma
Stół Fork Lapalma którego nogi przypominają gałęzie drzewa, został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, nie rezygnując z nowoczesnego stylu. Wyrafinowany japoński design łączy się z włoskim rzemiosłem, tworząc Fork, minimalistyczny...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii