Neva Lounge ekskluzywny fotel Artisan

Regular Company

produkt wykonany na zamówienie (18 - 20 tygodni)

Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge marki Artisan, uosabia eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Projekt Regular Company.

Fotel Neva Lounge Artisan to nowoczesne podejście do klasycznych foteli z połowy XX wieku, ze współczesną prostotą i estetyką.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym fotelu Neva Lounge Trimmed.

Więcej szczegółów

9 340 zł

Nowoczesny, piękny fotel Neva Lounge wykonany z litego drewna marki Artisan.

Kolekcja Neva Artisan została mocno zainspirowana naturalnymi formami oraz prostotą i elegancją drewna. Przez lata meble drewniane miały geometryczny kształt, ponieważ był to jedyny sposób na wykonanie większych ilości w produkcji seryjnej, a formy organiczne były zarezerwowane dla rzemieślników.

Kolekcja Neva Artisan to idealnie komponujące się ze sobą meble, w skład których wchodzi stół Neva, dostępny również w wersji rozkładanej Neva Table EXTENSION, ławka Neva Bench, krzesła barowe z oparciem Neva Light Barsofa Neva, fotel wysoki Neva Lounge High oraz taboret Neva Stool

Nowoczesne technologie umożliwiły wprowadzenie bardziej skomplikowanych form do produkcji seryjnej, a kolekcji Neva to elegancki taniec nowoczesnej technologii i rzemiosła, które w sposób nieunikniony nakładają się na siebie.

Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge Trimmed Artisan, wymiary

Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge Trimmed Artisan wymiary

Dostępne rodzaje drewna fotela Neva Lounge Trimmed Artisan

Dostępne rodzaje drewna fotela Neva Lounge Trimmed Artisan

Markowy fotel Neva Lounge Trimmed marki Artisan dostępny jest w różnych opcjach, dobierz idealny dla siebie!

Cena dotyczy fotela Neva Lounge Trimmed Artisan w tapicerce z I przedziału cenowego Remix 3, Revive 1, Torri Lana oraz tapicerki skórzanej Zenith. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 71
głębokość 76
wysokość 78
wysokość siedziska 39
marka Artisan

Regular Company

Wielokrotnie nagradzane multidyscyplinarne studio projektowe.

Napisz opinię

Neva Lounge ekskluzywny fotel Artisan

Neva Lounge ekskluzywny fotel Artisan
Designerski fotel wypoczynkowy Neva Lounge marki Artisan, uosabia eleganckie połączenie tradycyjnego i współczesnego wzornictwa. Projekt Regular Company. Fotel Neva Lounge Artisan to nowoczesne podejście do klasycznych foteli z połowy XX wieku, ze...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii