NAP Hoker krzesło barowe Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło barowe NAP Hoker zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła barowego NAP hoker w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak hoker skandynawski NAP.

Więcej szczegółów

3 229 zł

NAP Hoker skandynawskie krzesło barowe duńskiej marki Fritz Hansen.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło barowe NAP hoker, produkowane jest w sposób ekologiczny a poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Krzesło barowe NAP Fritz Hansen dostępne jest również z podłokietnikami NAP hoker arms, oraz w tradycyjnej formie krzesła NAP chair i w wersji z podłokietnikami NAP armchair

Projekty Kaspera Salto, jako wyszkolonego stolarza i absolwenta Duńskiej Szkoły Wzornictwa w Kopenhadze, charakteryzują się szacunkiem dla prostych form, materiałów, dobrego wykonania i przekonaniem, że design może poprawić życie. Kasper Salto zdobył w ostatnich latach szereg uznanych na całym świecie nagród za swoje projekty.

Krzesło barowe NAP Fritz Hansen dostępne jest w dwóch wysokościach siedziska

KS58 - 64 cm

KS59 - 76 cm

Krzesło barowe NAP Fritz Hansen dostępne jest w dwóch wysokościach siedziska

Hoker designerski NAP Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

NAP Bar Fritz Hansen kolory siedziska  Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła barowego NAP zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 56 cm
głębokość KS58 52 cm | KS59 54 cm
wysokość KS58 97 cm | KS59 109 cm
wysokość siedziska KS58 64 cm | KS59 76 cm
stelaż stal proszkowo malowana
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Hoker krzesło barowe Fritz Hansen

NAP Hoker krzesło barowe Fritz Hansen
Krzesło barowe NAP Hoker zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła barowego NAP hoker w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii