Beetle Stool stołek barowy Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawski tapicerowany stołek barowy Beetle Stool zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Nie mniej komfortowe niż krzesło barowe, stołek Beetle jest przeznaczony do użytku w mniejszych pomieszczeniach, takich jak kuchnie i restauracje.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

3 195 zł

Beetle Stool skandynawski stołek barowy duńskiej marki Gubi.

Cała kolekcja Beetle została zainspirowana zakrzywionym korpusem chrząszcza (beetle). Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt siedziska hokera.

Czerpiąc inspirację z chrząszcza, stołek barowy ma ochronną powłokę zewnętrzną, która połączona z zaokrąglonym i miękkim wnętrzem, zapewnia najwyższy komfort przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego podparcia.

Stołek barowy Beetle Stool dostępny jest w dwóch wysokościach siedziska 65 i 75 cm.

Cena dotyczy stołka barowego w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 44 cm
głębokość 35 cm
wysokość 69 cm | 79 cm
wysokość siedziska 65 cm | 75 cm
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Stool stołek barowy Gubi

Beetle Stool stołek barowy Gubi
Skandynawski tapicerowany stołek barowy Beetle Stool zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Nie mniej komfortowe niż krzesło barowe, stołek Beetle jest przeznaczony do użytku w mniejszych pomieszczeniach, takich jak kuchnie i...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii