N02 Hoker Recycle minimalistyczne krzesło barowe Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

N02 Hoker Recycle to krzesło barowe autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

Projekt został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło barowe N02 bar stool.

Więcej szczegółów

1 658 zł

N02 Hoker Recycle minimalistyczny stołek barowy duńskiej marki Fritz Hansen.

Założyciel NENDO Oki Sato, zainspirował się kawałkiem złożonego papieru na swoim stole w studio, który nadał mu charakterystyczne zagięcie na plecach. Stwarza to dodatkowe wsparcie pleców, a także jest dekoracyjne.

Oki Sato postrzega NO2 jako ucieleśnienie nowoczesnego charakteru: „Fakt, że materiał jest wykonany z codziennego plastiku pochodzącego z recyklingu, tworzy dodatkowe połączenie między użytkownikiem a krzesłem. To projekt, stworzony do codziennego użytku i wykonany z plastiku pochodzącego z gospodarstw domowych”.

Hoker N02 bar stool Fritz Hansen dostępne jest również jako krzesło na tradycyjnej podstawie N02 Recycle chair, z podłokietnikami N02 Arms Recycle Chair, na płozach N02 Recycle chair steel sledge base, oraz jako krzesło biurowe N02 Office Recycle Chair.

Krzesła N02 bar stool posiadają również certyfikat Eu-Ecolabel, europejski certyfikat przyznawany produktom, które spełniają wysokie standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

N02 hoker jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdego domu lub biura. Eleganckie siedzisko krzesła wykonane jest z przetworzonych materiałów.

Zgodnie z duńską tradycją, design krzeseł jest utrzymany w eleganckim stylu z nutką japońskiej estetyki. Kolorowy polipropylen został zainspirowany barwami ziemi Skandynawii. Różne kolory są raczej ziemiste niż akcentowane, w tym ciemnopomarańczowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, szary, złamanej bieli, czerni i ciemnoczerwony.

Hoker oferowany jest w dwóch wysokościach siedziska 64 cm i 76 cm.

N02 Hoker Recycle krzesło barowe z recyklingu Fritz hansen Design Spichlerz

N02 bar stool Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

N02 Hoker Recycle krzesło barowe Fritz Hansen Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła barowego N02 bar stool zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość N02-40 51,2 cm | N02-50 52,3 cm
głębokość N02-40 51,8 cm | N02-50 56,5 cm
wysokość N02-40 99,3 cm | N02-50 111,2 cm
wysokość siedziska N02-40 64 cm | N02-50 76 cm
materiał plastik z recyklingu
marka Fritz Hansen
design Oki Sato

Napisz opinię

N02 Hoker Recycle minimalistyczne krzesło barowe Fritz Hansen

N02 Hoker Recycle minimalistyczne krzesło barowe Fritz Hansen
N02 Hoker Recycle to krzesło barowe autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. Projekt został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato. Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii