Beetle Hoker krzesło barowe Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło barowe Beetle Hoker zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Beetle Hoker to idealne rozwiązanie zarówno podczas formalnych, jak i nieformalnych posiłków oraz spotkań towarzyskich.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

1 930 zł

Beetle Hoker skandynawskie krzesło barowe duńskiej marki Gubi.

Cała kolekcja Beetle została zainspirowana zakrzywionym korpusem chrząszcza (beetle). Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt siedziska hokera.

Krzesło barowe Beetle dostępne z plastikową skorupą z polipropylenu, co nadaje mu lżejszego wyrazu i zauważalnej trwałości. Subtelna, matowa faktura stołka barowego zapewnia miękkość w dotyku, dzięki czemu uzyskuje się wyjątkowy komfort siedzenia.

Hoker dostępny jest w dwóch wysokościach siedziska 65 i 75 cm.

Gubi hoker Beetle Bar Chair Design Spichlerz wymiary

Gubi hoker Beetle Bar Chair Design Spichlerz wymiary 1

Dostępne kolory siedziska:

Beetle Hoker skandynawskie krzesło barowe duńskiej marki Gubi

szerokość 53,5 cm | 56 cm
głębokość 50 cm | 53,5 cm
wysokość 108 cm | 118 cm
wysokość siedziska 65 cm | 75 cm
siedzisko polipropylen
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Hoker krzesło barowe Gubi

Beetle Hoker krzesło barowe Gubi
Skandynawskie krzesło barowe Beetle Hoker zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Beetle Hoker to idealne rozwiązanie zarówno podczas formalnych, jak i nieformalnych posiłków oraz spotkań towarzyskich.   Gubi łączy zapomniane...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii