Pavilion Bar AV7 wczesnomodernistyczny design &Tradition

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zaprojektowany dla duńskiej &Tradition przez Anderssen & Voll, krzesło barowe Pavillion AV7 charakteryzuje się smukłą, lekką sylwetką.

Obejmując wczesnomodernistyczny design, krzesło barowe uosabia swobodną formę ekspresji.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

2 010 zł

Pavilion Bar AV7 krzesło barowe o wczesnomodernistycznym designie &Tradition.

Wykonany z lakierowanego dębu i stali, przewiewny, pełen wdzięku wygląd krzesła barowego tworzy elegancki, minimalistyczny mebel, który bezproblemowo pasuje do szeregu środowisk komercyjnych i prywatnych. Zdefiniowany przez połączenie lirycznych linii i zaokrąglonych kształtów, poetycka obecność krzesła barowego, niezależnie od tego, czy użyto go w dużej grupie, czy pojedynczo, nie przytłacza ani nie zaburza przestrzeni. 

Pełne wdzięku krzesło barowe AV7, dostępne jest w lakierowanym dębie, czarnym lakierowanym dębem lub lakierowanym orzechu, tworząc stylową, wygodną przestrzeń do siedzenia.

szerokość 50 cm
głębokość 48 cm
wysokość 85 cm
głębokość siedziska 40,5 cm
wysokość siedziska 65 cm
waga 5 kg
stelaż czarna podstawa malowana proszkowo
marka &Tradition
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Pavilion Bar AV7 wczesnomodernistyczny design &Tradition

Pavilion Bar AV7 wczesnomodernistyczny design &Tradition
Zaprojektowany dla duńskiej &Tradition przez Anderssen & Voll, krzesło barowe Pavillion AV7 charakteryzuje się smukłą, lekką sylwetką. Obejmując wczesnomodernistyczny design, krzesło barowe uosabia swobodną formę ekspresji.   Oddając hołd...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii