Pavilion Bar AV10 wczesnomodernistyczny design &Tradition

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zaprojektowany dla duńskiej &Tradition przez Anderssen & Voll, krzesło barowe z tapicerowanym siedziskiem Pavillion AV10 charakteryzuje się smukłą, lekką sylwetką.

Obejmując wczesnomodernistyczny design, krzesło barowe uosabia swobodną formę ekspresji.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

2 479 zł

Pavilion Bar AV10 krzesło barowe z tapicerowanym siedziskiem o wczesnomodernistycznym designie &Tradition.

Wykonany z lakierowanego dębu i stali, przewiewny, pełen wdzięku wygląd krzesła barowego tworzy elegancki, minimalistyczny mebel, który bezproblemowo pasuje do szeregu środowisk komercyjnych i prywatnych. Zdefiniowany przez połączenie lirycznych linii i zaokrąglonych kształtów, poetycka obecność krzesła barowego, niezależnie od tego, czy użyto go w dużej grupie, czy pojedynczo, nie przytłacza ani nie zaburza przestrzeni. 

Pełne wdzięku krzesło barowe AV10 z tapicerowanym siedziskiem, dostępne jest w lakierowanym dębie, czarnym lakierowanym dębem lub lakierowanym orzechu, tworząc stylową, wygodną przestrzeń do siedzenia.

Krzesło barowe dostępny również w wersji AV15 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. 

Cena dotyczy krzesła barowego AV10 z tapicerką w I przedziale cenowym: Canvas, Linara, Remix, Re-Wool

Inne tkaniny i kolory są dostępne na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

szerokość52 cm
głębokość50 cm
wysokość95 cm
głębokość siedziska40,5 cm
wysokość siedziska75 cm
waga5,8 kg
stelażczarna podstawa malowana proszkowo
marka&Tradition
designAnderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Pavilion Bar AV10 wczesnomodernistyczny design &Tradition

Pavilion Bar AV10 wczesnomodernistyczny design &Tradition
Zaprojektowany dla duńskiej &Tradition przez Anderssen & Voll, krzesło barowe z tapicerowanym siedziskiem Pavillion AV10 charakteryzuje się smukłą, lekką sylwetką. Obejmując wczesnomodernistyczny design, krzesło barowe uosabia swobodną...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii