Beetle Hoker Soft tapicerowane krzesło barowe Gubi

GamFratesi

produkt wykonany na zamówienie

Skandynawskie krzesło barowe Beetle Hoker Soft tapicerowane, zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi.

Beetle Hoker to idealne rozwiązanie zarówno podczas formalnych, jak i nieformalnych posiłków oraz spotkań towarzyskich.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

4 460 zł

Beetle Hoker Soft skandynawskie tapicerowane krzesło barowe duńskiej marki Gubi.

Cała kolekcja Beetle została zainspirowana zakrzywionym korpusem chrząszcza (beetle). Badając anatomię i ruchy tych małych stworzeń, projektanci stworzyli unikalny zakrzywiony kształt siedziska hokera.

Beetle Hoker Soft to inspirujące spotkanie między wizualną elegancją a funkcjonalną praktycznością.

Hoker dostępny jest w dwóch wysokościach siedziska 65 i 75 cm.

Gubi hoker Beetle Bar Soft Chair Design Spichlerz wymiary 1

Gubi hoker Beetle Bar Soft Chair Design Spichlerz wymiary 2

Cena dotyczy hokera w tapicerce z I grupy cenowej, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

szerokość 53,5 cm | 56 cm
głębokość 50 cm | 53,5 cm
wysokość 108 cm | 118 cm
wysokość siedziska 65 cm | 75 cm
stelaż stal
marka Gubi
design GamFratesi

GamFratesi

GamFratesiGamFratesi Design Studio zostało założone w 2006 roku. Stine Gam i Enrico Fratesi należą do najnowszej generacji architektów mebli. Stine jest dunką, gdy Enrico jest włochem i razem stanowią oni nową interpretację spotkania duńskiej i międzynarodowej tradycji projektowych.

 

GamFratesi rozgrywa swój twórczy napęd z fuzji tradycji i odnowy w eksperymentalnym podejściem do wybranych przez nich materiałów i technik. Z ich dwojaka natura łączy klasyczne duńskie meble i rzemieślniczą tradycję z również klasycznym włoskim podejściem intelektualnym i koncepcyjnym. Zrozumienie tradycji oraz aktywne jej wykorzstanie umożliwia poszerzenie horyzontów działań i tworzenia. Dzięki temu miḿdzykulturalnemu podłożu tworzą meble, które łączą w sobie szacunek do tradycji, a jednocześnie odzwierciedlają w unikalny sposób historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do tworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzył i który odzwierciedla trwałe eksploracje zróżnicowanej strefie granicznej między harmonii i dysharmonii.

Napisz opinię

Beetle Hoker Soft tapicerowane krzesło barowe Gubi

Beetle Hoker Soft tapicerowane krzesło barowe Gubi
Skandynawskie krzesło barowe Beetle Hoker Soft tapicerowane, zaprojektowane przez GamFratesi dla duńskiej marki Gubi. Beetle Hoker to idealne rozwiązanie zarówno podczas formalnych, jak i nieformalnych posiłków oraz spotkań towarzyskich.   Gubi...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii