Tesa Chair Swinging Leather krzesło bujane Artisan

Salih Teskeredžić

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerskie krzesło bujane ze skórzanym siedziskiem Tesa Rocking Chair Leather marki Artisan. Projekt Salih Teskeredžić.

Drewniane bujane krzesło Tesa Swinging Leather z siedziskiem tapicerowanym skórą naturalną marki Artisan.

 

Krzesło bujane Tesa Leather Swinging, awangardowy i aktualny design z wysokiej jakości drewna.

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym krześle bujanym tapicerowanym skórą Tesa Chair Swinging Leather.

Więcej szczegółów

2 961 zł

Tesa Chair Swinging Leather nowoczesne krzesło bujane ze skórzanym siedziskiem marki Artisan.

Krzesło bujane Tesa Chair Swinging Leather Artisan łączy najwyższą w dotyku jakość drewna z płynną, miękką, kulistą i gładką formą, która przypomina naturalny wzrost drewna.

Krzesło bujane Tesa Chair Swinging Leather firmy Artisan to bujane krzesło z litego drewna z podłokietnikami. Krzesło, podobnie jak wszystkie inne produkty Artisan, wykonane jest ręcznie.

ARTISAN specjalizuje się w produkcji mebli z masywnego drewna w której największy nacisk kładzie się na ręczną obróbkę drewna oraz wysoką sztukę rzemieślniczą. Zakład produkcyjny ARTISAN to najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska która przewija się we wszystkich produktach marki ARTISAN. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Najnowocześniejsze metody produkcji i wieloletnia tradycja stolarska przewija się we wszystkich produktach marki Artisan. Maszyny produkują korpus mebli, natomiast dusza i miłość do drewna uwidoczniona jest w każdej wykonywanej ręcznie powierzchni.

Designerskie krzesło bujane Tesa leather swinging Artisan, wymiary

Designerskie krzesło bujane Tesa leather swinging Artisan wymiary

Dostępne rodzaje drewna Tesa leather swinging Artisan

Dostępne rodzaje drewna Tesa leather swinging Artisan

Dostępne kolory drewna Tesa leather swinging Artisan

Dostępne kolory drewna Tesa leather swinging Artisan

Ekskluzywne krzesło Tesa Chair Swinging Leather Artisan, dostępne jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealne dla siebie!

Cena dotyczy krzesła Tesa Chair Swinging Leather Artisan w tapicerce skórzanej z I przedziału cenowego Zenith. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 55 cm
głębokość 58 cm
wysokość 73 cm
wysokość siedziska 45 cm
wysokość podłokietników 68 cm
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
wysokość regulowana nie
marka Artisan
design Salih Teskeredžić

Napisz opinię

Tesa Chair Swinging Leather krzesło bujane Artisan

Tesa Chair Swinging Leather krzesło bujane Artisan
Designerskie krzesło bujane ze skórzanym siedziskiem Tesa Rocking Chair Leather marki Artisan. Projekt Salih Teskeredžić. Drewniane bujane krzesło Tesa Swinging Leather z siedziskiem tapicerowanym skórą naturalną marki Artisan.   Krzesło bujane...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii