Apelle Chair tapicerowane skandynawskie krzesło Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Apelle Chair z tapicerowanym siedziskiem został zaprojektowany przez włoskiego projektanta, Busetti Garuti Radaelli dla duńskiej marki Bolia, z pięknym i przejrzystym językiem designu i formatem składającym się z naprawdę zdumiewającego kunsztu.

Designerskie krzesła Apelle Dining Chair z charakterystyczną estetyką i designem o niezwykłym charakterze. 

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”

Więcej szczegółów

3 960 zł

Apelle Chair tapicerowane skandynawskie krzesło Bolia. 

Wykonane z całkowicie naturalnych materiałów, takich jak skóra licowa i lity dąb lub jesion z certyfikatem FSC, z wyraźnymi odniesieniami do tradycji skandynawskiego wzornictwa, harmonijnie połączonymi z nowymi pomysłami, krzesło do jadalni staje się ikoną i natychmiastowym klasykiem. Pod uproszczonymi krzywiznami ukryte są szczegóły techniczne, które pozwalają docenić jego rzemiosło. Nowa, trwała ikona w swojej subtelnej chwale.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

szerokość 49 cm
głębokość 51,5 cm
wysokość 77 cm
głębokość siedziska 43 cm
wysokość siedziska 47 cm
marka Bolia
design Busetti Garuti Redaelli

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii