Apelle krzesło skandynawskie Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesła Apelle Dining Chair firmy Bolia zostały zaprojektowane przez włoskiego projektanta Busetti Garuti Radaelli z charakterystyczną estetyką i designem o niezwykłym kunszcie. 

Krzesła do jadalni Apelle charakteryzują się skandynawską prostotą i estetyką. 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design” jak krzesło Apelle.

Więcej szczegółów

3 200 zł

Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia.

Krzesło do jadalni zostało zaprojektowane z naturalnych materiałów, takich jak skóra o obróbce powierzchniowej i lity dąb lub jesion z certyfikatem FSC, z wyraźnymi nawiązaniami do tradycji skandynawskiego wzornictwa. Projekt, który łączy swoją skandynawską prostotę w harmonijnej nowej interpretacji; łączy funkcję, format i estetykę w łatwy i elegancki sposób. Apelle jest stworzony, aby przetrwać trendy i pokolenia.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

Po więcej informacji na temat krzesła Apelle zapraszamy na stronę Bolia, lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 49 cm
głębokość 51,5 cm
wysokość 77 cm
głębokość siedziska 43 cm
wysokość siedziska 47 cm
marka Bolia
design Busetti Garuti Redaelli

Napisz opinię

Apelle krzesło skandynawskie Bolia

Apelle krzesło skandynawskie Bolia
Designerskie krzesła Apelle Dining Chair firmy Bolia zostały zaprojektowane przez włoskiego projektanta Busetti Garuti Radaelli z charakterystyczną estetyką i designem o niezwykłym kunszcie.  Krzesła do jadalni Apelle charakteryzują się...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii