Carimate krzesło Fritz Hansen

Vico Magistretti

produkt wykonany na zamówienie

Pierwotnie zaprojektowane w 1959 roku krzesło Carimate duńskiej Fritz Hansen. Design by Vico Magistretti.

Krzesło zostało zaprojektowane dla klubu golfowego Carimate na północ od Mediolanu, od którego wzięło swoją nazwę. Odważny i charyzmatyczny projekt stał się wysoko cenionym przedmiotem kolekcjonerskim w dorobku włoskiego projektanta. 

 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło Carimate.

Więcej szczegółów

5 833 zł

Carimate krzesło skandynawskiej marki Fritz Hansen.

Kultowe krzesło Carimate, uderzająco zapadające w pamięć, przede wszystkim bardzo komfortowe, znane jest ze swojej odważnej osobowości i bardzo szczegółowej konstrukcji. Fritz Hansen z dumą przedstawia nową odsłonę charyzmatycznego krzesła Carimate włoskiego projektanta Magistrettiego. Krzesło wykonane jest z litego drewna bukowego i czarnego jesionu z siedziskiem z sznurka, będący czystym wyrazem ikony designu. Idealny do stworzenia odważnej i zapadającej w pamięć aranżacji jadalni oraz pozycja obowiązkowa dla kolekcjonerów dzieł Magistrettiego.

Krzesło Carimate Fritz Hansen

Krzesło Carimate Fritz Hansen

Więcej informacji na temat krzesła Carimate dostępnych jest na stronie Fritz Hansen

szerokość 45 / 58 cm
głębokość 45 cm
wysokość 76,5 cm
wysokość siedziska 46 cm
wysokość podłokietników 63,5 cm
marka Fritz Hansen
design Vico Magistretti

Napisz opinię

Carimate krzesło Fritz Hansen

Carimate krzesło Fritz Hansen
Pierwotnie zaprojektowane w 1959 roku krzesło Carimate duńskiej Fritz Hansen. Design by Vico Magistretti. Krzesło zostało zaprojektowane dla klubu golfowego Carimate na północ od Mediolanu, od którego wzięło swoją nazwę. Odważny i charyzmatyczny...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii