Reflection Floor Lamp elegancka skandynawska lampa podłogowa Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lampa podłogowa Reflection Floor duńskiej marki Bolia, ma w sobie ponadczasowy i intrygujący design, a zarazem zabawną inspirację projektowania. Designed by Asger Risborg Jakobsen.

Zamiarem podczas projektowania lampy, było stworzenia czegoś prostego, eleganckiego i ponadczasowego, co obejmuje i podkreśla podstawowe cechy lampy, a mianowicie źródło światła i klosz.

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design".

Więcej szczegółów

2 307 zł

Reflection Floor Lamp elegancka, skandynawska lampa podłogowa marki Bolia.

Projektant i student medycyny Asger Risborg Jakobsen stworzył oszałamiającą i minimalistyczną serię lamp Reflection, opierając się na klasycznym nordyckim wzornictwie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego designu i współczesnych materiałów, Reflection jest tak lekki jak uspokajający blask, który z niego emanuje.

średnica 40 cm
wysokość 140,5 cm
podstawa 22 cm
długość przewodu 3 m
żródło Lumen 732 lm
marka Bolia
design Asger Risborg Jakobsen, Dania

Napisz opinię

Reflection Floor Lamp elegancka skandynawska lampa podłogowa Bolia

Reflection Floor Lamp elegancka skandynawska lampa podłogowa Bolia
Lampa podłogowa Reflection Floor duńskiej marki Bolia, ma w sobie ponadczasowy i intrygujący design, a zarazem zabawną inspirację projektowania. Designed by Asger Risborg Jakobsen. Zamiarem podczas projektowania lampy, było stworzenia czegoś...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    23 Inne produkty w tek kategorii