Kipu elegancka pufa Lapalma

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Pufy KIPU Lapalma to niezwykle wszechstronne, wielofunkcyjne elementy wyposażenia wnętrz o zaokrąglonych brzegach.

Zrodzone z fascynacji gładkimi kamykami rzek, inspirowane elementami natury, modułowe pufy KIPU stanowią kolejny krok w ewolucji przestrzeni wypoczynkowej.

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak pufy Kipu.

Więcej szczegółów

2 758 zł

Kipu elegancka pufa włoskiej marki Lapalma. Design Anderssen & Voll.

Kształt KIPU wywodzi się z kształtu trójkąta, złagodzonego doborem kolorów i tkanin, przeciętego widocznymi przeszyciami, które podkreślają jego współczesnego i nieformalnego ducha. Elastyczność w ich łączeniu i wyjątkowa funkcjonalność sprawiają, że KIPU jest produktem crossover, odpowiednim do miejsc pracy, stref nieformalnych spotkań, poczekalni, bibliotek, ale także projektów mieszkaniowych, gdzie można łączyć wygodne „wyspy”.

Dostępny w wielu rozmiarach, wysokościach i kolorach, KIPU został zaprojektowany przez Andressen & Voll, dwóch młodych norweskich projektantów, bardzo znanych w krajobrazie nordyckiego designu. 

Kipu idealnie nadaje się jako podnóżek lub siedzisko, dodając wyrafinowanego charakteru każdej przestrzeni relaksacyjnej.

Nowoczesna pufa Kipu D06 Lapalma, wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D06 Lapalma wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D01 Lapalma, wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D01 Lapalma wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D02 Lapalma, wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D02 Lapalma wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D05 Lapalma, wymiary

Nowoczesna pufa Kipu D05 Lapalma wymiary

W największej wersji Kipu D05 staje się wygodnym siedziskiem, które jest również idealne do wypoczynku. Minimalne wymiary, maksymalna wszechstronność.

Wielofunkcyjna pufa Kipu, dostępna jest w różnych kolorach i materiałach, może służyć jako podnóżek, siedzisko lub blat. Staje się kluczowym elementem w kontaktach społecznych.

Cena dotyczy pufy Kipu Lapalma w tapicerce z I grupy cenowej.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Designerska pufa Kipu Lapalma dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, opracuj własną aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat eleganckiej pufy Kipu zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 48 cm | 57 cm | 80 cm | 130 cm
głębokość 48 cm | 57 cm | 80 cm | 130 cm
wysokość 45 cm | 45 cm | 40 cm | 45 cm
marka Lapalma
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Kipu elegancka pufa Lapalma

Kipu elegancka pufa Lapalma
Pufy KIPU Lapalma to niezwykle wszechstronne, wielofunkcyjne elementy wyposażenia wnętrz o zaokrąglonych brzegach. Zrodzone z fascynacji gładkimi kamykami rzek, inspirowane elementami natury, modułowe pufy KIPU stanowią kolejny krok w ewolucji...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii