Eave Sofa 2 dwuosobowa modułowa sofa duńska Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Minimalistyczny design i funkcjonalność pięknie łączą się w dwuosobowej sofie Eave Audo Copenhagen. Projekt Norm Architects.

Norm Architects koncentruje się na komforcie i stylu Eave 2 dzięki dużym proporcjom i kątowi siedzenia, który służy zarówno do relaksu, jak i aktywnego angażowania się w miejscach pracy.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

14 840 zł

Eave Sofa 2 dwuosobowa modułowa sofa duńskiej marki Audo Copenhagen.

Inspirowana detalami architektonicznymi zabytkowych budynków i ich pięknymi łukami sofa Eave 2 ("okap") to mebel, który nie tylko stawia na pierwszym miejscu wygodę, ale także cieszy oko. Skandynawski design nadaje sofie monumentalny wygląd, który tworzy platformę w pokoju, która oferuje relaks i wygodę.

Eave Modular Sofa 86, 2 Seater Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Eave sofa 2 MENU w Design Spichlerz wymiary

Charakterystycznym detalem sofy Eave 2 są wewnętrzne „okapy” – zakrzywione tapicerowane podłokietniki, które nadają sofie wyrazistego charakteru. Idealne połączenie stylu i wygody, Eave 2 to obszerna sofa, która zachęci właścicieli do relaksu.

Menu to duński producent, którego celem jest wzbogacenie współczesnego życia poprzez nowoczesne, kreatywne i funkcjonalne meble. Ich produkty są profesjonalnie opracowywane, aby wprowadzić poczucie  spokoju i minimalizmu zarówno w domach, jak i przestrzeniach biurowych.

Cena dotyczy sofy dwuosobowej Eave 2 Audo Copenhagen (Menu) z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Eave sofa 2 MENU w Design Spichlerz tapicerka

Ponieważ żadne wnętrze nie jest takie samo, Audo Copenhagen (Menu) oferuje szereg elementów towarzyszących, aby dostosować sofę dwuosobową Eave 2 do własnych potrzeb. Opracuj własną konfigurację, aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 172 cm
głębokość 86 cm
wysokość 70 cm
głębokość siedziska 56 cm
wysokość siedziska 40 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Eave Sofa 2 dwuosobowa modułowa sofa duńska Audo Copenhagen Menu

Eave Sofa 2 dwuosobowa modułowa sofa duńska Audo Copenhagen Menu
Minimalistyczny design i funkcjonalność pięknie łączą się w dwuosobowej sofie Eave Audo Copenhagen. Projekt Norm Architects. Norm Architects koncentruje się na komforcie i stylu Eave 2 dzięki dużym proporcjom i kątowi siedzenia, który służy...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii