Eave modułowa sofa duńska Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Minimalistyczny design i funkcjonalność pięknie łączą się w sofie modułowej Eave Audo Copenhagen. Projekt Norm Architects.

Dzięki modułom narożnym, otwartej sekcji i wszechstronnej pufie wszystko sprowadza się do stworzenia schematu, który bezproblemowo wpasuje się w pomieszczenie — z polotem, który sprawi, że będzie się wyróżniać. 

 

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

5 783 zł

Eave modułowa sofa duńskiej marki Audo Copenhagen.

Inspirowana detalami architektonicznymi zabytkowych budynków i ich pięknymi łukami sofa modułowa Eave Audo Copenhagen ("Okap") to mebel, który nie tylko stawia na pierwszym miejscu wygodę, ale także cieszy oko. Skandynawski design nadaje sofie monumentalny wygląd, który tworzy platformę w pokoju, która oferuje relaks i wygodę.

Eave Modular Sofa 86 Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Eave Modular Sofa modułowa MENU w Design Spichlerz wymiary

Eave Modular Sofa 86 Audo Copenhagen (Menu) dostępne moduły

Eave Modular Sofa modułowa MENU w Design Spichlerz moduły

Cena dotyczy sofy modułowej Eave Modular Sofa 86 Audo Copenhagen elementu centralnego (open section) z tapicerką w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Eave Modular Sofa modułowa MENU w Design Spichlerz tapicerka

Ponieważ żadne wnętrze nie jest takie samo, Audo Copenhagen oferuje szereg elementów towarzyszących, aby dostosować sofę modułową Eave do własnych potrzeb. Opracuj własną konfigurację, aby wkomponować ją do swojej przestrzeni. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 86 cm
głębokość 75 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Eave modułowa sofa duńska Audo Copenhagen Menu

Eave modułowa sofa duńska Audo Copenhagen Menu
Minimalistyczny design i funkcjonalność pięknie łączą się w sofie modułowej Eave Audo Copenhagen. Projekt Norm Architects. Dzięki modułom narożnym, otwartej sekcji i wszechstronnej pufie wszystko sprowadza się do stworzenia schematu, który...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii