Moon Lounge Table fornir skandynawski stolik boczny Gubi

Space Copenhagen

produkt wykonany na zamówienie

Stolik kawowy Moon Lounge Table zaprojektowany przez Space Copenhagen dla duńskiej marki Gubi. 

Space Copenhagen jest projektantem klasycznej kolekcji Moon; seria  zaokrąglonych stołów do domu jak i przestrzeni publicznych. Rezultatem jest elegancka seria stołów z wyraźnymi odniesieniami do tradycyjnej duńskiej stolarki, gdzie w centrum uwagi znajduje się hołd dla designu i rzemiosła.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

5 970 zł 5 970 zł

Moon Lounge Table skandynawski stolik boczny fornirowany Gubi.

Znakomicie wykonany, z wyraźnymi odniesieniami do tradycyjnej duńskiej stolarki, w której skupia się hołd designu i rzemiosła, stolik boczny Moon ma prostą, ale silną tożsamość. Trwały i solidny, jego zaokrąglony, geometryczny profil dopełnia stylu i praktyczności. Umieszczony przed sofą lub obok fotela, ten efektowny mebel jest idealnym miejscem na odpoczynek przy książce lub gorącym napoju podczas relaksu.

Oferta dotyczy stolika bocznego wykończonego fornirem, pozostałe z przyjemnością Państwu przedstawimy.

Stolik Moon Lounge Table dostępny jest w rozmiarze Ø60 i wysokości 55 cm, oraz trzech rodzajach wykończenia blatu: marmur, lity dąb oraz bejcowany fornir dębowy w kolorze czarnym lub brązowym.

Współgranie między pięknym blatem z marmuru, dębu lub forniru a gładką podstawą ze ściętą powierzchnią, służąca jako struktura i ozdoba, tworzy prostą, ale silną tożsamość projektu - rezultatem jest elegancki, piękny stół przypominający rzeźbę. 

wymiary Ø60 x 55 cm
średnica Ø60
wysokość 55 cm
materiał brązowy lub czarny bejcowany fornir dębowy
do użytku zewnętrznego nie
marka Gubi
design Space Copenhagen

Napisz opinię

Moon Lounge Table fornir skandynawski stolik boczny Gubi

Moon Lounge Table fornir skandynawski stolik boczny Gubi
Stolik kawowy Moon Lounge Table zaprojektowany przez Space Copenhagen dla duńskiej marki Gubi.  Space Copenhagen jest projektantem klasycznej kolekcji Moon; seria  zaokrąglonych stołów do domu jak i przestrzeni publicznych. Rezultatem jest...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii