Kart Coffee Table stolik kawowy Artisan

Karim Rashid

produkt wykonany na zamówienie (12 - 18 tygodni)

Designerski, drewniany stolik kawowy Kart marki Artisan. Projekt Karim Rashid.

Stolik kawowy Kart Artisan z litego drewna to wyrafinowany, elegancki, funkcjonalny stolik kawowy z "ostrymi" krawędziami nadającymi mu charakteru. Jednocześnie zwężona podstawa dodaje mu elegancji i smukłości. 

 

"Love Wood" to motto marki Artisan i ta miłość do drewna emanuje w perfekcyjnie wykonanym pięknym stoliku kawowym Kart Coffee Table.

Więcej szczegółów

6 084 zł

Nowoczesny stolik kawowy z litego drewna Kart marki Artisan.

Artisan specjalizuje się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mebli z litego drewna, a nacisk na rzemieślniczą pracę jest widoczny w pięknym stoliku kawowym Kart Coffee Table.

Modny stolik kawowy Kart Artisan

Modny stolik kawowy Kart Artisan

Efektowny stolik kawowy Kart Artisan dostępny jest z różnych gatunków drewna

Efektowny stolik kawowy Kart Artisan dostępny jest z różnych gatunków drewna

Stylowy stolik kawowy Kart Artisan, dostępne opcje wykończenia

Niespotykany stolik kawowy Kart Artisan dostępne opcje wykończenia

Designerski stolik kawowy Kart marki Artisan dostępny jest w wielu różnych wariantach, dobierz idealny dla siebie!

Po więcej informacji na temat dostępnych rodzajów drewna Kart Coffee Table zapraszamy na stronę Artisan, lub do kontaktu z naszym sklepem.

długość 59 cm
szerokość 55 cm
wysokość 35 cm
forma inne
materiał lite drewno
do użytku zewnętrznego nie
marka Artisan
design Karim Rashid

Karim Rashid

Karim RashidKarim Rashid urodził się w 1960 r. w Kairze w rodzinie egipsko - angielskiej, wychował w Kanadzie, a obecnie rezyduje najczęściej w Nowym Jorku. Karim Rashid to gwiazda współczesnego dizajnu. Projekty Rashida wyróżnia kolorystyka oparta na kontrastach nasyconych barw, zwłaszcza ulubionych przez projektanta różu i zieleni. Rashid chętnie wykorzystuje miękkie, płynne formy. Jest autorem przeszło trzech tysięcy wdrożonych do produkcji projektów.

Współpracował z najbardziej topowymi markami, od Alessi i Georga Jansena po Kenzo, Pradę i Issey Miyake, nie stroniąc od tych popularnych jak Coca Cola. Jego prace można kupić w tysiącach sklepów na całym świecie, albo obejrzeć w jednym z czternastu muzeów, w tym tak prestiżowych jak MoMA w Nowym Jorku albo Centre Pompidou w Paryżu, gdzie znajdują się w stałych kolekcjach.

Napisz opinię

Kart Coffee Table stolik kawowy Artisan

Kart Coffee Table stolik kawowy Artisan
Designerski, drewniany stolik kawowy Kart marki Artisan. Projekt Karim Rashid. Stolik kawowy Kart Artisan z litego drewna to wyrafinowany, elegancki, funkcjonalny stolik kawowy z "ostrymi" krawędziami nadającymi mu charakteru. Jednocześnie zwężona...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii