Jey T41 marmurowy stolik Lapalma

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

JEY T41 włoskiej Lapalmy to oryginalny i wyrafinowany mały stolik z uchwytem, który stylowo uzupełnia nowoczesne przestrzenie komercyjne lub współczesne środowiska mieszkalne. 

JEY T41 to okazjonalny stolik boczny z uchwytem i podstawą z białego marmuru Carrara, czarną Marquinią lub w betonie. 

Lapalma to włoski producent mebli uznanych na całym świecie. Ich projekty charakteryzuje minimalistyczny, estetyczny styl jak stylowy stolik kawowy Jey T41.

Więcej szczegółów

1 619 zł

Jey T41 marmurowy stolik włoskiej marki Lapalma. Design Francesco Rota.

W innowacyjnej, wyrafinowanej kolekcji JEY T41 kluczową cechą są materiały: cienka, cylindryczna podstawa z marmuru lub betonu, która zapewnia małemu stolikowi dużą stabilność, połączona jest z blatem w różnych geometrycznych kształtach (okrąg, kwadrat, zaokrąglony trójkąt i sześciokąt). 

Drobna marmurowa lub betonowa podstawa sprawia, że ​​ta kolekcja małych designerskich stolików JEY T41 jest bardzo ekskluzywna.

Elegancki stolik kawowy JEY T41 Lapalma 

Elegancki stolik kawowy JEY T41 Lapalma  wymiary

Cena dotyczy stolika Jey T41 w konfiguracji: podstawa betonowa czarna / biała, blat czarny.

Lapalma produkuje i sprzedaje swoje wysokiej jakości wzornictwo na całym świecie. Krzesła, fotele, hokery i stoły są wynikiem nieustannych badań, których celem jest stworzenie prawdziwie innowacyjnych rozwiązań, które współgrają ze sobą. To więcej niż oddzielne elementy wyposażenia, to systemy mebli, które łączą ludzi.

Stolik boczny Jey T41 Lapalma dostępny jest w różnych kolorach i wykończeniach, opracuj własny aby wkomponować go do swojej przestrzeni. 

Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do wystroju wnętrza. 

Po więcej informacji na temat włoskiego stolika bocznego Jey T41 zapraszamy na stronę Lapalma lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 40 cm
wysokość 69 cm
podstawa beton
grubość blatu 10 mm
blat okrągły | kwadrat | trójkątny | sześciokąt
marka Lapalma
design Francesco Rota

Napisz opinię

Jey T41 marmurowy stolik Lapalma

Jey T41 marmurowy stolik Lapalma
JEY T41 włoskiej Lapalmy to oryginalny i wyrafinowany mały stolik z uchwytem, który stylowo uzupełnia nowoczesne przestrzenie komercyjne lub współczesne środowiska mieszkalne.  JEY T41 to okazjonalny stolik boczny z uchwytem i podstawą z białego...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii