In Between Table SK5 / SK6 idealny stół do nowoczesnego stylu życia &Tradition

Sami Kallio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski skandynawski stół In Between Table SK5 / SK6 marki &Tradition. Design Sami Kallio.

Zainspirowany skandynawskim dziedzictwem wzornictwa i rzemiosła meblowego, In Between jest wynikiem solidnego zakorzenienia Sami Kallio w tradycyjnych technikach obróbki drewna i jego dbałości o pomysłowe detale. Zaczęło się od jednego krzesła, które później zaowocowało serią mebli, w tym zarówno stołami, jak i hokerami. Zdobądź ten stół do jadalni In Between w trzech różnych wariantach.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

7 441 zł

Skandynawski drewniany stół In Between Table SK5 / SK6 duńskiej marki &Tradition.

W hołdzie skandynawskiemu dziedzictwu i szkoleniu w zakresie wytwarzania drewna, wybrane materiały i zastosowane procesy stanowią połączenie tradycyjnego rzemiosła drzewnego z innowacyjnymi technikami produkcyjnymi. Rezultatem jest stół do jadalni z niesamowitą zdolnością łączenia prostoty z pięknem. Zaprojektowane do współpracy z krzesłem In Between, nogi biegną pod tym samym kątem, co przednie nogi krzesła. Stół SK5 i SK6 naturalnie łączy się z krzesłami In Between; zapewniając idealne rozwiązanie podczas spotkań rodzinnych jak i w przestrzeni publicznej.

wymiary 200 x 90 cm / 250 x 100 cm
wysokość 74 cm
forma prostokąt
materiał drewno
rozkładany nie
marka &Tradition
design Sami Kallio

Napisz opinię

In Between Table SK5 / SK6 idealny stół do nowoczesnego stylu życia &Tradition

In Between Table SK5 / SK6 idealny stół do nowoczesnego stylu życia &Tradition
Designerski skandynawski stół In Between Table SK5 / SK6 marki &Tradition. Design Sami Kallio. Zainspirowany skandynawskim dziedzictwem wzornictwa i rzemiosła meblowego, In Between jest wynikiem solidnego zakorzenienia Sami Kallio w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii