In Between Chair SK1 idealne krzesło do nowoczesnego stylu życia &Tradition

Sami Kallio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie skandynawskie krzesło In Between SK1 marki &Tradition. Design Sami Kallio.

Zainspirowany skandynawskim dziedzictwem wzornictwa i rzemiosła meblarskiego, In Between jest wynikiem solidnego zakorzenienia Sami Kallio w tradycyjnych technikach obróbki drewna i jego dbałości o pomysłowe detale. 

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

1 983 zł

Drewniane krzesło In Between Chair SK1 duńskiego producenta &Tradition dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: dąb olejowany, dąb wędzony, czarny lakierowany dąb i olejowany orzech.

Doświadczenie Kallio w tradycyjnym rzemiośle w obróbce drewna jest widoczne w krześle In Between; wyprodukowany przy użyciu dwóch klasycznych technik; formowanie tłoczne (dzięki czemu jest lekkie i cienkie, ale mocna) oraz toczenie drewna (technika, w której wykorzystuje się tokarkę do uzyskania większej szczegółowości). Kallio, ze swoimi solidnymi podstawami w tradycyjnych skandynawskich technikach obróbki drewna, okazał się idealnym kandydatem do zaprojektowania pierwszego drewnianego krzesła w ofercie &Tradition. 

szerokość58 cm
głębokość54 cm
wysokość77 cm
wysokość siedziska45 cm
wysokość podłokietników70 cm
waga10 kg
materiałdrewno
marka&Tradition
designSami Kallio

Napisz opinię

In Between Chair SK1 idealne krzesło do nowoczesnego stylu życia &Tradition

In Between Chair SK1 idealne krzesło do nowoczesnego stylu życia &Tradition
Designerskie skandynawskie krzesło In Between SK1 marki &Tradition. Design Sami Kallio. Zainspirowany skandynawskim dziedzictwem wzornictwa i rzemiosła meblarskiego, In Between jest wynikiem solidnego zakorzenienia Sami Kallio w tradycyjnych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii