In Between Table SK4 idealny stół do nowoczesnego stylu życia &Tradition

Sami Kallio

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerski skandynawski stół In Between Table SK4 Ø120 cm. marki &Tradition. Design Sami Kallio.

Zainspirowany skandynawskim dziedzictwem wzornictwa i rzemiosła meblowego, In Between jest wynikiem solidnego zakorzenienia Sami Kallio w tradycyjnych technikach obróbki drewna i jego dbałości o pomysłowe detale. Zaczęło się od jednego krzesła, które później zaowocowało serią mebli, w tym zarówno stołami, jak i hokerami. Zdobądź ten stół do jadalni In Between w czterech różnych wariantach.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

7 129 zł

Skandynawski drewniany stół In Between Table SK4 duńskiej marki &tradition.

In Between Table SK4 nie bez powodu jest okrągły, ponieważ ma zachęcać do intymności i interakcji podczas użytkowania. Zaprojektowany do współpracy z krzesłem In Between, krzywizna projektu czerpie inspirację z krzywizny oparcia krzesła, a kąty nóg stołu odzwierciedlają kąty nóg krzesła. Biorąc to pod uwagę, piękno smukłej sylwetki i prostą estetykę stołu sprawia, że idealnie pasuje do każdego krzesła, w każdym ustawieniu. SK4, wraz z całą rodziną stołów, są tworzone przy użyciu tradycyjnej techniki toczenia drewna w celu ukształtowania drewna, w wyniku czego powstaje stół do jadalni z niesamowitą zdolnością łączenia prostoty z pięknem.

Stół In Between Table jest również dostępny w średnicy Ø90 cm.

szerokość 120 cm
głębokość 120 cm
wysokość 73 cm
forma okrągły
materiał drewno
rozkładany nie
marka &Tradition
design Sami Kallio

Napisz opinię

In Between Table SK4 idealny stół do nowoczesnego stylu życia &Tradition

In Between Table SK4 idealny stół do nowoczesnego stylu życia &Tradition
Designerski skandynawski stół In Between Table SK4 Ø120 cm. marki &Tradition. Design Sami Kallio. Zainspirowany skandynawskim dziedzictwem wzornictwa i rzemiosła meblowego, In Between jest wynikiem solidnego zakorzenienia Sami Kallio w...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii