Pavilion AV6 skandynawski minimalistyczny fotel &Tradition

Anderssen & Voll

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Fotel wypoczynkowy z tapicerowanym siedziskiem AV6, będące częścią serii duńskiej marki &Tradition Pavilion, serdecznie zaprasza do odpoczynku i relaksu. Design Anderssen & Voll.

Zdefiniowane ciągłym przepływem lirycznych linii, fotel łączy w sobie piękno smukłych form i łagodnych krzywizn, co daje elegancką sylwetkę pod każdym kątem.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy stare i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

3 250 zł

Pavilion AV6 skandynawski minimalistyczny fotel &Tradition.

Zaprojektowana przez duet projektantów Anderssen & Voll, nazwa fotela wywodzi się z oszałamiającej modernistycznej architektury pawilonu Langelinie z widokiem na nabrzeże Kopenhagi.

Piękna, przewiewna rama oraz lekkie tapicerowane siedzisko i oparcie z forniru tworzą relaksującą wygodną przestrzeń do siedzenia.

Pełny wdzięku fotel, AV6 dostępny jest w lakierowanym dębie, czarnym lakierowanym dębem lub lakierowanym orzechu.

Fotel dostępny również w wersji AV11 z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. 

Cena dotyczy fotela AV6 z tapicerką w I przedziale cenowym: Canvas, Linara, Remix, Re-Wool

Inne tkaniny i kolory są dostępne na zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

szerokość 69 cm
głębokość 65 cm
wysokość 70 cm
głębokość siedziska 52 cm
wysokość siedziska 38 cm
wysokość podłokietników 59 cm
waga 6,5 kg
stelaż czarna podstawa malowana proszkowo
marka &Tradition
design Anderssen & Voll

Anderssen & Voll

Anderssen & VollTornbjorn Anderssen i Espen Voll swoje studio Anderssen & Voll założyli w 2009 r. w Oslo. Ale ich zawodowe drogi połączyły się dużo wcześniej. Od 2000 r. pracowali wspólnie wchodząc w skład zespołu studia projektowego Norway Says. „Używamy prostego języka, by wyrazić skomplikowane idee. Dobry design broni się sam, jeśli jest naturalny” – mówili o swojej pracy designerzy Norway Says.

I sporo tej naturalności w projektach duetu Anderssen&Voll pozostało. Ich design jest czysty, prosty i nierzadko towarzyszą mu żywe kolory co jest nawiązaniem do kultury nordyckiej. Tworzą meble, lampy, akcesoria kuchenne, tekstylia, sprzęt elektroniczny. W branży postrzegani są jako designerzy przykładający dużą wagę do trendów – zarówno tych kreowanych przez kulturę, jak i rynek. Z pewnością dlatego, lista producentów współpracujących z Anderssen & Voll obejmuje wiele nazw nie tylko z Europy, ale i świata. Ich uznanie podkreślają zdobyte nagrody, m.in. Wallpaper Award, IF Award i honorowa nagroda Najlepszy Design w Norwegii. Sami projektanci mówią, że w ich pracy najważniejsze są odwołania właśnie do tradycji. „Dobry projekt zbudowany jest na tradycji i zarazem zrywa z nią. To prowokuje skłaniające do refleksji zaskoczenie – dosięga ono nawet tych, którzy nie są specjalnie zainteresowani designem. Ta chwila zaskoczenia to okno, dzięki któremu mamy szansę na kontakt z użytkownikami naszych projektów. O to chodzi nam w naszej pracy” – mówią projektanci.

Napisz opinię

Pavilion AV6 skandynawski minimalistyczny fotel &Tradition

Pavilion AV6 skandynawski minimalistyczny fotel &Tradition
Fotel wypoczynkowy z tapicerowanym siedziskiem AV6, będące częścią serii duńskiej marki &Tradition Pavilion, serdecznie zaprasza do odpoczynku i relaksu. Design Anderssen & Voll. Zdefiniowane ciągłym przepływem lirycznych linii, fotel...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii