Primum Bar piękne krzesło barowe Bent Hansen

Bent Hansen Studio

Piękne i stylowe krzesło barowe Primum skandynawskiej marki Bent Hansen. Designer Bent Hansen Studio.

Wyjątkowe krzesło barowe Primum, które oczaruje wszystkich swoim świetnym komfortem i klasycznym designem. Odkryj ekscytujący świat Benta Hansena.

 

Oferta dotyczy hokera w tapicerce skórzanej Zenso w kolorze koniak lub czarnym.

 

Bent Hansen tworzy wysokiej jakości meble w połączeniu z ponadczasowym designem. Od 1948 roku Bent Hansen produkuje minimalistyczne meble z akcentem skandynawskim. Duńskie meble premium, zaprojektowane i wyprodukowane z najlepszych materiałów, które mogą przetrwać pokolenia i dlatego mają również ponadczasowy wygląd.

Więcej szczegółów

3 703 zł

Stylowy skandynawski hoker Primum Bar duńskiej marki Bent Hansen. 

Krzesło barowe skórzane Primum duńskiego producenta Bent Hansen (skóra Zenso).

Krzesło barowe Primum jest z rodziny krzeseł Primum. Unikalne podparcie lędźwiowe hokera dopasowuje się do pleców niezależnie od budowy ciała. Co więcej, siedzisko jest odchylone nieco do tyłu, aby wygodnie usiąść na krześle i zrelaksować się.

Hoker dostępny jest w dwóch wariantach, H65 i H79, o wysokości siedziska 65 cm i 79 cm. Podstawa jest dostępna ze stali malowanej proszkowo na czarno, szczotkowanej stali nierdzewnej.

Jeśli szukasz produktu Bent Hansen, którego nie możesz znaleźć w naszej ofercie, pomożemy Ci go zamówić. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Krzesło barowe dostępne w szerokiej gamie opcji z tkaniny i skóry.

szerokość 46 cm
głębokość 48 cm | 49,5 cm
wysokość 85,5 cm | 99,5 cm
wysokość siedziska 65 cm | 79 cm
do użytku zewnętrznego nie
wysokość regulowana nie
marka Bent Hansen
design Bent Hansen Studio

Bent Hansen Studio

Wszystkie produkty projektowane przez wewnętrzne studio projektowe Bent Hansen Studio. Zobacz wszystkie produkty Bent Hansen tutaj.

Napisz opinię

Primum Bar piękne krzesło barowe Bent Hansen

Primum Bar piękne krzesło barowe Bent Hansen
Piękne i stylowe krzesło barowe Primum skandynawskiej marki Bent Hansen. Designer Bent Hansen Studio. Wyjątkowe krzesło barowe Primum, które oczaruje wszystkich swoim świetnym komfortem i klasycznym designem. Odkryj ekscytujący świat Benta...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii