About Bar AAS 32 hoker Hay

Hee Welling

produkt wykonany na zamówienie

Designerski hoker skandynawski duńskiej marki Hay About A Stool AAS 32 zaprojektowany przez Hee Welling na stelażu drewnianym.

Hoker About A Stool AAS 32 do współczesny projekt który jednak już dziś należy do ikon skandynawskiego wzornictwa. Przez swoją spokojną formę pasuje do praktycznie wszystkich wnętrz i zmienia swój charakter w zależności od wykończenia.

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami jak hoker Hay AAS 32.

Więcej szczegółów

1 413 zł

About Bar AAS 32 ikona skandynawskiego wzornictwa marki Hay.

Stołek barowy About A Stool AAS 32 ma taką samą zdolność transformacji, jak inne projekty z tej serii, od minimalistycznego plastikowego stołka po bardziej pełnowymiarową wersję tapicerowaną. Dzięki zakrzywionemu oparciu i długim, eleganckim drewnianym nogom ma prostą, ale mocną wizualną prezencję, dzięki czemu idealnie nadaje się jako stołek barowy w miejscach publicznych, a także na nieformalne spotkania i posiłki. Dostępne w dwóch wysokościach oraz w wielu wykończeniach i kolorach drewna.

Hay About a Chair AAS 32 wysokość siedziska 65

Hay About a Chair AAS 32 wysokość siedziska 65

Hay About a Chair AAS 32 wysokość siedziska 75

Hay About a Chair AAS 32 wysokość siedziska 75

Hoker Hay AAS 32, dostępne kolory siedziska

Hoker Hay AAS 32 dostępne kolory siedziska

Hay przenosi nas w lata 50. i 60. XX wieku – złoty wiek duńskiego designu. Hay czerpie z tej klasycznej estetyki i łączy ją z nowoczesnymi trendami, wygodą i pierwszorzędnym wykonaniem. 

Po więcej informacji na temat hokera AAS 32 zapraszamy na stronę HAY lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 50 cm / 50 cm
głębokość 43 cm / 46 cm
wysokość 75 cm / 85 cm
wysokość siedziska 64 cm / 74 cm
siedzisko polipropylen
stelaż drewno / stal
obrotowy nie
do użytku zewnętrznego nie
wysokość regulowana nie
marka Hay
design Hee Welling

Napisz opinię

About Bar AAS 32 hoker Hay

About Bar AAS 32 hoker Hay
Designerski hoker skandynawski duńskiej marki Hay About A Stool AAS 32 zaprojektowany przez Hee Welling na stelażu drewnianym. Hoker About A Stool AAS 32 do współczesny projekt który jednak już dziś należy do ikon skandynawskiego wzornictwa. Przez...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii