Drawn HM3 tradycyjne krzesło skandynawskie z 1956 r. &Tradition

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Zaprojektowane przez duńskie ikony designu Hvidt & Molgaard, krzesło do jadalni Drawn HM3, duńskiej marki &Tradition ma ponadczasowy, organiczny design.

Opierając się na tradycyjnych technikach rzemieślniczych i zbudowany z materiałów organicznych, zapewnia poczucie komfortu w każdej przestrzeni.

 

Oddając hołd duńskiemu dziedzictwu wzorniczemu, &Tradition łączy tradycyjne i nowe, tworząc meble, oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz o ponadczasowym wyglądzie.

Więcej szczegółów

3 373 zł

Drawn HM3 tradycyjne krzesło skandynawskie z 1956 r. &Tradition.

Zachęcający, elegancki design krzesła, tworzący atmosferę zdrowej uczciwości, podkreśla trwałe piękno pracy z naturalnymi materiałami. Opierając się na tradycyjnych technikach rzemieślniczych, oszałamiające krzesło do jadalni jest dostępne w wersji z dębu lub orzecha, z pięknym, ręcznie tkanym siedziskiem. Wyrafinowany dodatek do jadalni, gładko zakrzywione oparcie krzesła Drawn Dining Chair HM3  i smukła, lekka konstrukcja sprawiają, że jest to zarówno bardzo wygodny, jak i praktyczny dodatek do współczesnej przestrzeni wewnętrznej. Krzesło do jadalni &Tradition Drawn HM4 jest również dostępne z podłokietnikami. 

Cena dotyczy krzesła wykonanego z dębu. 

szerokość 49 cm
głębokość 46 cm
wysokość 78 cm
głębokość siedziska 42 cm
wysokość siedziska 46 cm
waga dąb 4,4 kg, orzech 4,2 kg
marka &Tradition
design Hvidt i Mølgaard

Napisz opinię

Drawn HM3 tradycyjne krzesło skandynawskie z 1956 r. &Tradition

Drawn HM3 tradycyjne krzesło skandynawskie z 1956 r. &Tradition
Zaprojektowane przez duńskie ikony designu Hvidt & Molgaard, krzesło do jadalni Drawn HM3, duńskiej marki &Tradition ma ponadczasowy, organiczny design. Opierając się na tradycyjnych technikach rzemieślniczych i zbudowany z materiałów...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii