Coco Dining Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie Gubi

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło Coco zostało zaprojektowane przez OeO Design Studio dla Gubi. Coco zapewnia najwyższy komfort dzięki prostemu, eleganckiemu wzornictwu.

Fachowo wykonane krzesło Coco przy minimalnym użyciu materiałów i narzędzi bez uszczerbku dla projektu i charakteru.

 

Gubi łączy zapomniane ikony przeszłości z przyszłością. Rezultatem jest wizjonerska kolekcja eleganckich mebli i oświetlenia, która obejmuje prawie 100 lat historii i jest sprzedawana na całym świecie. Gubi to dom projektowy dzięki któremu nowe reedycje klasycznych, ponadczasowych mebli są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Więcej szczegółów

1 930 zł

Coco Dining Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie duńskiej marki Gubi.

To nieskomplikowane krzesło uosabia postindustrialny wygląd, który jest zrównoważony przez gładką sylwetkę i miękkie krzywizny. Błyskawicznie rozpoznawalna, niepowtarzalna osobowość i przyjazny wygląd pozwala na naturalną integrację w różne otoczenia, idealnie sprawdzając się w jadalni lub kuchni w nowoczesnym domu.

Prostota jest sercem Coco, wyposażony w wdzięcznie zakrzywione siedzisko i oparcie, wykorzystuje smukłe metalowe rury stelaża, co zapewnia optymalną wytrzymałość bez dodawania masy do ogólnego wyglądu. 

Projektanci zdecydowali się na użycie różnych rodzajów drewna do wykonania elementów siedziska, do wyboru jest czarny jesion, lakierowany dąb i lakierowany orzech. Wszystkie oferują bogate tekstury, które dobrze komponują się z metalicznym szkieletem.

Charyzmatyczny Coco Gubi aktualizuje klasyczne motywy inteligentnie dobranymi materiałami i subtelnymi liniami.

Gubi krzesło Coco Design Spichlerz wymiary

szerokość 50 cm
głębokość 53 cm
wysokość 81 cm
wysokość siedziska 47 cm
waga 5,1 kg
siedzisko drewno
stelaż czarna stal
marka Gubi
design OeO Design Studio

Napisz opinię

Coco Dining Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie Gubi

Coco Dining Chair minimalistyczne krzesło skandynawskie Gubi
Krzesło Coco zostało zaprojektowane przez OeO Design Studio dla Gubi. Coco zapewnia najwyższy komfort dzięki prostemu, eleganckiemu wzornictwu. Fachowo wykonane krzesło Coco przy minimalnym użyciu materiałów i narzędzi bez uszczerbku dla projektu...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii