Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia

Zapytaj o produkt

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesła Apelle Dining Chair firmy Bolia zostały zaprojektowane przez włoskiego projektanta Busetti Garuti Radaelli z charakterystyczną estetyką i designem o niezwykłym kunszcie. 

Krzesła do jadalni Apelle charakteryzują się skandynawską prostotą i estetyką. 

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”

Więcej szczegółów

3 081 zł

Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia.

Krzesło do jadalni zostało zaprojektowane z naturalnych materiałów, takich jak skóra o obróbce powierzchniowej i lity dąb lub jesion z certyfikatem FSC, z wyraźnymi nawiązaniami do tradycji skandynawskiego wzornictwa. Projekt, który łączy swoją skandynawską prostotę w harmonijnej nowej interpretacji; łączy funkcję, format i estetykę w łatwy i elegancki sposób. Apelle jest stworzony, aby przetrwać trendy i pokolenia.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

szerokość49 cm
głębokość51,5 cm
wysokość77 cm
głębokość siedziska43 cm
wysokość siedziska47 cm
markaBolia
designBusetti Garuti Redaelli

Brak komentarzy do tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tek kategorii