Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesła Apelle Dining Chair firmy Bolia zostały zaprojektowane przez włoskiego projektanta Busetti Garuti Radaelli z charakterystyczną estetyką i designem o niezwykłym kunszcie. 

Krzesła do jadalni Apelle charakteryzują się skandynawską prostotą i estetyką. 

 

Witaj w świecie designu inspirowanym najlepszymi i najtrwalszymi materiałami natury. Bolia przekracza granice kreatywności tworząc „Nowy Skandynawski Design”

Więcej szczegółów

3 081 zł

Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia.

Krzesło do jadalni zostało zaprojektowane z naturalnych materiałów, takich jak skóra o obróbce powierzchniowej i lity dąb lub jesion z certyfikatem FSC, z wyraźnymi nawiązaniami do tradycji skandynawskiego wzornictwa. Projekt, który łączy swoją skandynawską prostotę w harmonijnej nowej interpretacji; łączy funkcję, format i estetykę w łatwy i elegancki sposób. Apelle jest stworzony, aby przetrwać trendy i pokolenia.

Bolia nie jest tradycyjną firmą projektowo-meblową; jest w ciągle zmieniającej się, zrównoważonej podróży. Podróży w kierunku czegoś nowego i lepszego. Bolia jest międzynarodową firmą projektową, która uwielbia rozwijać nowy skandynawski design i tworzyć piękne przestrzenie w domach, miejscach pracy i wszędzie pomiędzy.

szerokość 49 cm
głębokość 51,5 cm
wysokość 77 cm
głębokość siedziska 43 cm
wysokość siedziska 47 cm
marka Bolia
design Busetti Garuti Redaelli

Napisz opinię

Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia

Apelle krzesło o tradycyjnym skandynawskim wzornictwie Bolia
Designerskie krzesła Apelle Dining Chair firmy Bolia zostały zaprojektowane przez włoskiego projektanta Busetti Garuti Radaelli z charakterystyczną estetyką i designem o niezwykłym kunszcie.  Krzesła do jadalni Apelle charakteryzują się...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii