J77 Chair klasyczne skandynawskie krzesło Hay

Folke Pålsson

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło J77 duńskiej marki Hay z litego buku, zaprojektowane w latach 60. przez Folke Pålsson.

Inspirowane Windsorem krzesło do jadalni J77 firmy Folke Pålsson ma szerokie siedzisko i zakrzywione oparcie, które zapewnia optymalny komfort, a lekko stożkowe nogi zapewniają dodatkową stabilność.

 

Od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni marki HAY Mette i Rolf Hay zobowiązali się współpracować z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby tworzyć wysokiej jakości produkty, które byłyby dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 

Więcej szczegółów

884 zł

Krzesło J77 duńskiego projektanta Folke Pålsson z lat 60-tych.

Dzisiaj J77 jest produkowany ekskluzywnie przez duńskiego producenta Hay w kolorze naturalnym lub lakierowanym w pięciu różnych kolorach.

Odnowiona wersja HAY jest wykonana z litego drewna bukowego z naturalnym wykończeniem lub różnymi kolorowymi wykończeniami.

Współczesne krzesło z połowy wieku J77 ukazuje wszystkie cechy designu skandynawskiego, dostarczając odbiorcy wysokiej jakości, trwały i niedrogi mebel. Fachowo wykonane z litego drewna bukowego krzesło jest subtelnym, ale stylowym dodatkiem do jadalni lub miejsca pracy, z szerokim siedziskiem i zakrzywionym oparciem, które zapewnia długotrwały komfort.

szerokość43 cm
głębokość43 cm
wysokość79 cm
wysokość siedziska44,5 cm
materiałdrewno bukowe
do użytku zewnętrznegonie
możliwość sztaplowanianie
markaHay
designFolke Pålsson

Napisz opinię

    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii