J77 Chair klasyczne skandynawskie krzesło Hay

Folke Pålsson

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło J77 duńskiej marki Hay z litego buku, zaprojektowane w latach 60. przez Folke Pålsson.

Inspirowane Windsorem krzesło do jadalni J77 firmy Folke Pålsson ma szerokie siedzisko i zakrzywione oparcie, które zapewnia optymalny komfort, a lekko stożkowe nogi zapewniają dodatkową stabilność.

 

Projekty marki HAY charakteryzują się minimalistycznym, skandynawskim wzornictwem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami

Więcej szczegółów

1 163 zł

Krzesło J77 duńskiego projektanta Folke Pålsson z lat 60-tych.

Dzisiaj J77 jest produkowany ekskluzywnie przez duńskiego producenta Hay w kolorze naturalnym lub lakierowanym w pięciu różnych kolorach.

Odnowiona wersja HAY jest wykonana z litego drewna bukowego z naturalnym wykończeniem lub różnymi kolorowymi wykończeniami.

Współczesne krzesło z połowy wieku J77 ukazuje wszystkie cechy designu skandynawskiego, dostarczając odbiorcy wysokiej jakości, trwały i niedrogi mebel. Fachowo wykonane z litego drewna bukowego krzesło jest subtelnym, ale stylowym dodatkiem do jadalni lub miejsca pracy, z szerokim siedziskiem i zakrzywionym oparciem, które zapewnia długotrwały komfort.

szerokość 43 cm
głębokość 43 cm
wysokość 79 cm
wysokość siedziska 44,5 cm
materiał drewno bukowe
do użytku zewnętrznego nie
możliwość sztaplowania nie
marka Hay
design Folke Pålsson

Napisz opinię

J77 Chair klasyczne skandynawskie krzesło Hay

J77 Chair klasyczne skandynawskie krzesło Hay
Krzesło J77 duńskiej marki Hay z litego buku, zaprojektowane w latach 60. przez Folke Pålsson. Inspirowane Windsorem krzesło do jadalni J77 firmy Folke Pålsson ma szerokie siedzisko i zakrzywione oparcie, które zapewnia optymalny komfort, a lekko...
    Jesteś robotem?

    30 Inne produkty w tek kategorii