Structure Wood krzesło Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Włoska firma Tonon stworzyła we współpracy z polskim projektantem Mac Stopa nowe innowacyjne krzesło Structure, które wybiega w przyszłość nie tylko designem ale również rodzajem zastosowanych materiałów.

3D design w stylu diamentowego szlifu wyróżnia krzesło Struture spośród wielu innych. 

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designie.

Więcej szczegółów

2 156 zł

Włoska firma Tonon stworzyła we współpracy z polskim projektantem Mac Stopa nowe innowacyjne krzesło Structure, które wybiega w przyszłość nie tylko designem ale również rodzajem zastosowanych materiałów. Organicznie uformowana szala siedzenia wykonana jest ze specjalnej pianki Freeform Advanced Foam w 11 nowoczesnych kolorach. Molekularna struktura pianki zapewnia absolutnie jednorazową stabilność bez konieczności stosowania wewnętrznego stelażu, daje dużą elastyczność i komfort redukując jednocześnie wagę krzesła.

3D design w stylu diamentowego szlifu wyróżnia krzesło Struture spośród wielu innych. Doskonała jakość siedzenia i pasujące idealnie do sylwetki przytulne siedzisko oraz elegancki design Structure zostało nagrodzone Red Dot Design Award 2013.

 

Red Dot Design Award 2013

 

Dostępne kolory siedziska:

 

szerokość 61 cm
głębokość 55 cm
wysokość 82 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
siedzisko FreeFoam®
stelaż drewno
obrotowy nie
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Structure Wood krzesło Tonon

Structure Wood krzesło Tonon
Włoska firma Tonon stworzyła we współpracy z polskim projektantem Mac Stopa nowe innowacyjne krzesło Structure, które wybiega w przyszłość nie tylko designem ale również rodzajem zastosowanych materiałów. 3D design w stylu diamentowego szlifu...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    12 Inne produkty w tek kategorii