UP 907 Wood Soft Touch nowoczesne krzesło Tonon

Martin Ballendat

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesło UP 907 Wood z drewnianymi nogami to bestseller włoskiej marki Tonon.

Up Chair Wood Tonon to bardzo emocjonalne krzesło. Doskonały komfort został zapewniony poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji szali siedzenia. Materiał, z którego wykonane jest siedzisko to Freefoam® Advanced, barwiona w masie specjalna pianka, która poprzez molekularną strukturę pozostaje bardzo stabilna.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

2 517 zł

UP 907 Soft Touch Wood nowoczesne krzesło włoskiej marki Tonon.

Kolekcja Tonon „Soft Touch” wykorzystuje poliuretan o niskiej, średniej i wysokiej gęstości. Krzesło UP Wood Tonon to techniczny, świeży i innowacyjny produkt o organicznych kształtach. UP Wood jest absolutnie emocjonalnym krzesłem do jadalni, które dzięki swojemu zakrzywionemu kształtowi i przewiewnej lekkiej konstrukcji stało się absolutną ikoną nowoczesnego designu. Wygodne siedzisko osiągnięto dzięki zastosowaniu nowego procesu produkcyjnego, który sprawia, że ​​krzesło jest lekkie i delikatne. Nogi krzesła są dostępne ze stali lakierowanej, chromu matowego lub polerowanego, drewna lub lakierowanego odlewu aluminiowego.

Siedzenie dostępne jest w 15 świeżych i interesujących kolorach, nogi natomiast w wersji chrom. Krzesło Up Chair Wood marki Tonon dostępne jest również jako krzesło obrotowe oraz obrotowe z funkcja powrotu. Może być również zamówione z siedzeniem wykonanym ze skóry naturalnej lub poszycie z materiału (cena na zapytanie).

Wielokrotnie nagradzane i wyróżniane krzesło UP 907 Wood Tonon

Good Design Award    Interior Innovation Award 2012

 

Kolory siedziska krzesła UP 907 Wood Tonon

 

szerokość 63 cm
głębokość 57 cm
wysokość 82 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
siedzisko FreeFoam®
stelaż drewno
obrotowy nie
marka Tonon
design Martin Ballendat

Napisz opinię

UP 907 Wood Soft Touch nowoczesne krzesło Tonon

UP 907 Wood Soft Touch nowoczesne krzesło Tonon
Nowoczesne krzesło UP 907 Wood z drewnianymi nogami to bestseller włoskiej marki Tonon. Up Chair Wood Tonon to bardzo emocjonalne krzesło. Doskonały komfort został zapewniony poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji szali...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii