Quo Sled designerskie krzesło włoskie Tonon

Martin Ballendat

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Nowoczesne krzesło Quo Sled marki Tonon imponuje wyjątkowym skrętem oparcia o 180°. Design Martin Ballendat. 

Elegancja, wygoda i design to cechy wyróżniające krzesło Quo Sled.

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

2 265 zł

Quo Sled designerskie krzesło, stelaż "sanki", włoskiej marki Tonon.

Quo Sled to lekkie, wszechstronne krzesło o niezwykłym, wyróżniającym się designie. Krzesło Quo Sled Tonon imponuje wyjątkowym skrętem oparcia o 180°. Ten absolutnie innowacyjny kształt nie wpływa negatywnie na wygodę, ale zapewnia bardzo przyjemne wrażenie siedzenia. Elastyczne, uginające się oparcie oraz miękkość siedziska wykonanego w technologii Soft Touch dodatkowo podkreśla komfort użytkowania. 

Pianka Soft Touch jest wodoodporna, higieniczna i miękka. Odporna na rozdarcia powierzchnia charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, niezwykle przyjemnym dotykiem, wysoką elastycznością, niskim przewodnictwem cieplnym i maksymalnym komfortem.

Kolory siedziska krzesła Quo Sled Tonon

Kolory siedziska krzesła Quo Sled Tonon Design Spichlerz

Krzesło Quo Sled Tonon dostępne jest również w wersji tapicerowanej skórą lub materiałem, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Krzesło Quo Sled, z miękką skorupą wykonaną z pianki poliuretanowej i wyściełaną różnymi materiałami, w połączeniu z wieloma podstawami, staje się siedziskiem o wielkiej osobowości i wszechstronności.

szerokość 57 cm
głębokość 55 cm
wysokość 83 cm
głębokość siedziska 44 cm
wysokość siedziska 47 cm
waga 10 kg
stelaż stal
marka Tonon
design Martin Ballendat

Napisz opinię

Quo Sled designerskie krzesło włoskie Tonon

Quo Sled designerskie krzesło włoskie Tonon
Nowoczesne krzesło Quo Sled marki Tonon imponuje wyjątkowym skrętem oparcia o 180°. Design Martin Ballendat.  Elegancja, wygoda i design to cechy wyróżniające krzesło Quo Sled. Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii