Step Wood nowoczesne krzesło Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Designerskie krzesło Step Wood włoskiej marki Tonon projektu Przemysława "Mac" Stopy. Krzesło Step zostało wybrane najlepszym produktem roku 2013.

Krzesło Step Wood to połączenie drewna dębowego lub orzechowego i najwyższej jakości pianki poliuretanowej.

 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

2 151 zł

Step Wood nowoczesne krzesło na drewnianej podstawie, włoskiej marki Tonon.

Designerskie krzesło Step Wood marki Tonon zachwyca przede wszystkim swoim innowacyjnym, nowoczesnym designem. Organicznie uformowane siedzenie nowoczesnego krzesła Step Wood Tonon z wysokojakościowej poliuretanowej, molekularnej pianki zostało dopasowane idealnie do formy ludzkiego ciała i oferuje najwyższy komfort siedzenia i bardzo przyjemną miękkość.

Siedzisko nowoczesnego krzesła Step Wood Tonon dostępna jest w 14 aktualnych kolorach. Krzesło dostępne jest również jako Step Chair z nogami z chromowanego metalu.

Krzesło Step Wood Tonon to idealny model do nowoczesnych jadalni, salonów ale również do sal konferencyjnych i biur urządzonych na najwyższym poziomie. We wszystkich tych wnętrzach zapewni design i ambiente dla koneserów.

Dostępne kolory krzesła Step Wood Tonon

 

szerokość 53 cm
głębokość 54 cm
wysokość 86 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
waga 10,5 kg
materiał pianka
siedzisko FreeFoam®
stelaż drewno
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Step Wood nowoczesne krzesło Tonon

Step Wood nowoczesne krzesło Tonon
Designerskie krzesło Step Wood włoskiej marki Tonon projektu Przemysława "Mac" Stopy. Krzesło Step zostało wybrane najlepszym produktem roku 2013. Krzesło Step Wood to połączenie drewna dębowego lub orzechowego i najwyższej jakości pianki...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii