Structure eleganckie krzesło z designem 3D Tonon

Przemysław "Mac" Stopa

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Włoska firma Tonon stworzyła we współpracy z polskim projektantem Mac Stopa nowe innowacyjne krzesło Structure, które wybiega w przyszłość nie tylko designem ale również rodzajem zastosowanych materiałów.

3D design w stylu diamentowego szlifu wyróżnia krzesło Structure spośród wielu innych. 

Tonon, Made in Italy, jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w asortymencie krzeseł i stołów, która jest synonimem tradycji, jakości i designu.

Więcej szczegółów

1 757 zł 1 757 zł

Structure eleganckie krzesło z designem 3D, włoskiej marki Tonon.

Cechą charakterystyczną designerskiego krzesła Structure są jego innowacyjne materiały i elegancki design 3D. Organicznie ukształtowane siedzisko jest wykonane z pianki poliuretanowej o niskiej gęstości. Wewnętrzna część siedziska idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, dając przyjemne uczucie miękkości i komfortu. Krzesło oferowane jest w 12 różnych kolorach.

Krzesło Structure Tonon nadaje pomieszczeniom elegancki akcent i tworzy żywiołową atmosferę.

Organicznie uformowana szala siedzenia wykonana jest ze specjalnej pianki Freeform Advanced Foam w nowoczesnych kolorach. Molekularna struktura pianki zapewnia absolutnie jednorazową stabilność bez konieczności stosowania wewnętrznego stelażu, daje dużą elastyczność i komfort redukując jednocześnie wagę krzesła.

3D design w stylu diamentowego szlifu wyróżnia krzesło Structure spośród wielu innych. Doskonała jakość siedzenia i pasujące idealnie do sylwetki przytulne siedzisko oraz elegancki design Structure zostało nagrodzone Red Dot Design Award 2013.

 

Red Dot Design Award 2013

Dostępne kolory krzesła Structure Tonon

 

szerokość 61 cm
głębokość 55 cm
wysokość 82 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 47 cm
siedzisko FreeFoam®
stelaż stal
obrotowy nie
marka Tonon
design Przemysław "Mac" Stopa

Napisz opinię

Structure eleganckie krzesło z designem 3D Tonon

Structure eleganckie krzesło z designem 3D Tonon
Włoska firma Tonon stworzyła we współpracy z polskim projektantem Mac Stopa nowe innowacyjne krzesło Structure, które wybiega w przyszłość nie tylko designem ale również rodzajem zastosowanych materiałów. 3D design w stylu diamentowego szlifu...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii