Co Chair minimalistyczne krzesło tapicerowane Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Dzięki przemyślanym proporcjom i doborowi materiałów, Co Chair jest jednym z najbardziej uniwersalnych krzeseł Audo Copenhagen.

Wraz z dobrym komfortem siedzenia, prostota krzesła jest wspaniałym przykładem wartości Audo Copenhagen (Menu), które stawia na minimalizm skoncentrowany na człowieku i ergonomicznej formie siedzenia.

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

1 854 zł

Co Chair minimalistyczne krzesło z tapicerowanym siedziskiem duńskiej marki Audo Copenhagen. Projekt Norm Architects & Els Van Hoorebeeck.

Jest to krzesło, które równie dobrze pasuje do przestrzeni biurowych i publicznych, jak wokół stołów w domu. Smukłe rurowe nogi ze stali malowanej proszkowo na czarno są zrównoważone miękko zakrzywionym drewnianym siedziskiem i lekko pochylonym oparciem. Siedzisko wykończone jest wysokiej jakości materiałom, a oparcie jest dostępne w różnych kolorach lakieru.

Tapicerowane krzesło Co Chair Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Co Chair krzesło Menu Design Spichlerz wymiary

Cena dotyczy krzesła Co Chair Audo Copenhagen (Menu) z tapicerowanym siedziskiem w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Co Dining Chair with krzesło tapicerowane Menu Design Spichlerz tapicerka

Krzesło Co Dining Chair duńskiej Audo Copenhagen (Menu) występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 52 cm
głębokość 50,5 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 45 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Co Chair minimalistyczne krzesło tapicerowane Audo Copenhagen Menu

Co Chair minimalistyczne krzesło tapicerowane Audo Copenhagen Menu
Dzięki przemyślanym proporcjom i doborowi materiałów, Co Chair jest jednym z najbardziej uniwersalnych krzeseł Audo Copenhagen. Wraz z dobrym komfortem siedzenia, prostota krzesła jest wspaniałym przykładem wartości Audo Copenhagen (Menu), które...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii