Co Chair Fully w pełni tapicerowane krzesło skandynawskie Audo Copenhagen Menu

Norm Architects

produkt wykonany na zamówienie (6 - 8 tygodni)

Lekkie, z eleganckim profilem i wygodnym siedziskiem, krzesło w pełni tapicerowane Co Chair Fully Audo Copenhagen łączy w sobie klasyczny design z nowoczesnym wyglądem. 

Minimalistyczny i elegancki projekty krzesła Co Chair Fully Audo Copenhagen uosabia skandynawski styl

Opracowany z połączenia MENU i Lassena, Audo Copenhagen odzwierciedla zarówno stuletnią duńską tradycję projektową, jak i nowoczesne, globalne spojrzenie, które stale ewoluuje.

Więcej szczegółów

2 292 zł

Co Chair Fully w pełni tapicerowane krzesło skandynawskie duńskiej marki Audo Copenhagen. Projekt Norm Architects & Els Van Hoorebeeck.

Filozofią duńskiej marki Audo Copenhagen, jest ponowne zdefiniowanie sposobu, w jaki meble i akcesoria do domu łączą się z otaczającą je przestrzenią. Krzesło równie dobrze pasuje do przestrzeni biurowych i publicznych, jak wokół stołu w domu. Smukłe rurowe nogi ze stali malowanej proszkowo na czarno są zrównoważone miękko zakrzywionym siedziskiem i lekko pochylonym oparciem. Siedzisko i oparcie jest wykończone wysokiej jakości tapicerką.

Tapicerowane krzesło Co Dining Chair, Fully Upholstered Audo Copenhagen (Menu) wymiary

Co Chair Fully krzesło Menu Design Spichlerz wymiary

Tapicerowane krzesło Co Dining Chair, Fully Upholstered Audo Copenhagen (Menu), dostępne opcje wykończenia

Co Co Dining Chair Fully Upholstered krzesło Audo Copenhagen opcje

Cena dotyczy krzesła Co Dining Chair, Fully Upholstered marki Audo Copenhagen (Menu) z tapicerowanym siedziskiem i oparciem w I przedziale cenowym. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Co Chair Fully krzesło Menu Design Spichlerz tapicerka

Krzesło Co Dining Chair, Fully Upholstered duńskiej Audo Copenhagen (Menu) występuje w wielu wariantach. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną konfigurację dopasowaną do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

szerokość 52 cm
głębokość 50,5 cm
wysokość 80 cm
głębokość siedziska 40 cm
wysokość siedziska 45 cm
marka Menu
design Norm.Architects

Napisz opinię

Co Chair Fully w pełni tapicerowane krzesło skandynawskie Audo Copenhagen Menu

Co Chair Fully w pełni tapicerowane krzesło skandynawskie Audo Copenhagen Menu
Lekkie, z eleganckim profilem i wygodnym siedziskiem, krzesło w pełni tapicerowane Co Chair Fully Audo Copenhagen łączy w sobie klasyczny design z nowoczesnym wyglądem.  Minimalistyczny i elegancki projekty krzesła Co Chair Fully Audo Copenhagen...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii