NAP Armchair Metal krzesło skandynawskie Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

Krzesło NAP armchair steel base zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie.

Kontury skorupy krzesła NAP armchair steel base w naturalny sposób dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała, a teksturowane fale zapewniają komfort siedzenia. 

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło skandynawskie NAP armchair steel base.

Więcej szczegółów

2 374 zł

NAP Armchair zgrabne krzesło skandynawskie z podłokietnikami duńskiej marki Fritz Hansen.

„Dla mnie krzesło Nap polega na tym, aby móc dobrze siedzieć w tak wielu pozycjach, jak to możliwe. Nazwa Nap to skrót od trzech kluczowych pozycji siedzących: Normalnej, Aktywnej i Pasywnej, ponieważ siedzenie jest w rzeczywistości ciągłym ruchem” - Kasper Salto.

Krzesło NAP chair steel base Fritz Hansen dostępne jest również w wersji z bez podłokietników NAP chair, jako krzesło barowe NAP, oraz krzesło barowe z podłokietnikami NAP hoker arms.

Bardzo wygodne i ekskluzywne designerskie krzesło, które jest produkowane w sposób ekologiczny i którego poszczególne części można poddać recyklingowi.

Kręty i kobiecy NAP armchair stanowi elegancki akcent wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony, a ergonomiczne linie zachęcają do kilkugodzinnego relaksu.

Designerskie krzesło NAP armchair steel base Fritz Hansen

Designerskie krzesło NAP armchair steel base Fritz Hansen

Krzesło do jadalni NAP armchair steel base Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

NAP podłokietniki Fritz Hansen kolory siedziska  Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła NAP armchair steel base zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 62 cm
głębokość 51 cm
wysokość 77 cm
wysokość siedziska 45 cm
wysokość podłokietników 64 - 67 cm
marka Fritz Hansen
design KASPER SALTO

Napisz opinię

NAP Armchair Metal krzesło skandynawskie Fritz Hansen

NAP Armchair Metal krzesło skandynawskie Fritz Hansen
Krzesło NAP armchair steel base zaprojektowane przez Kaspera Salto dla Fritz Hansen, dzięki swojej zaokrąglonej formie jest zmysłowe i eleganckie. Kontury skorupy krzesła NAP armchair steel base w naturalny sposób dopasowują się do kształtu...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii