N02 Chair Recycle krzesło do jadalni Fritz Hansen

produkt wykonany na zamówienie

N02 Recycle chair to krzesło autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen.

N02 Recycle Chair został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato.

Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa marka projektowa, której ponadczasowa kolekcja łączy światowej sławy klasyczne i współczesne meble jak krzesło skandynawskie N02 Recycle chair.

Więcej szczegółów

1 433 zł

N02 Recycle chair minimalistyczne krzesło skandynawskie duńskiej marki Fritz Hansen.

Założyciel NENDO Oki Sato, zainspirował się kawałkiem złożonego papieru na swoim stole w studio, który nadał mu charakterystyczne zagięcie na plecach. Stwarza to dodatkowe wsparcie pleców, a także jest dekoracyjne.

Oki Sato postrzega NO2 jako ucieleśnienie nowoczesnego charakteru: „Fakt, że materiał jest wykonany z codziennego plastiku pochodzącego z recyklingu, tworzy dodatkowe połączenie między użytkownikiem a krzesłem. To projekt, stworzony do codziennego użytku i wykonany z plastiku pochodzącego z gospodarstw domowych”.

Krzesło N02 Recycle chair Fritz Hansen dostępne jest również w wersji z podłokietnikami N02 Arms Recycle Chair, jako krzesło biurowe N02 Office Recycle Chair, oraz krzesło barowe N02 Hoker Recycle.

Krzesła N02 Recycle posiadają również certyfikat Eu-Ecolabel, europejski certyfikat przyznawany produktom, które spełniają wysokie standardy środowiskowe w całym łańcuchu dostaw.

N02 jest wszechstronnym i praktycznym dodatkiem do każdego domu lub biura. Eleganckie siedzisko krzesła wykonane jest z przetworzonych materiałów.

Zgodnie z duńską tradycją, design krzeseł jest utrzymany w eleganckim stylu z nutką japońskiej estetyki. Kolorowy polipropylen został zainspirowany barwami ziemi Skandynawii. Różne kolory są raczej ziemiste niż akcentowane, w tym ciemnopomarańczowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, szary, złamanej bieli, czerni i ciemnoczerwony.

Designerskie krzesło N02 Chair Recycle Fritz Hansen

Designerskie krzesło N02 Chair Recycle Fritz Hansen

Krzesło do jadalni N02 Chair Recycle Fritz Hansen, dostępne kolory siedziska

N02 Recycle Chair kolory siedziska Fritz Hansen Design Spichlerz

Po więcej informacji na temat ekskluzywnego krzesła N02 Chair Recycle zapraszamy na stronę Fritz Hansen lub do kontaktu z naszym sklepem.

szerokość 54 cm
głębokość 54 cm
wysokość 81 cm
wysokość siedziska 46 cm
materiał plastik z recyklingu
marka Fritz Hansen
design Oki Sato

Napisz opinię

N02 Chair Recycle krzesło do jadalni Fritz Hansen

N02 Chair Recycle krzesło do jadalni Fritz Hansen
N02 Recycle chair to krzesło autorstwa japońskiego studia NENDO, zaprojektowane dla duńskiej marki Fritz Hansen. N02 Recycle Chair został zainspirowany złożoną kartką papieru na stole roboczym Oki Sato. Fritz Hansen to ekskluzywna, międzynarodowa...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tek kategorii