Love Mini Kids krzesło outdoor Vondom

Eugeni Quitllet

produkt wykonany na zamówienie (5 - 6 tygodni)

Love Kids zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla Vondom to krzesło przeznaczone dla najmłodszych użytkowników.

Kolekcja zainspirowana koncepcją miłości, uczucia, które obejmuje ciało i duszę, niewidoczna dla ludzkiego oka, ale cudownie upiększająca wszystko, co nas otacza.

 

Vondom zainspirowany pięcioma elementami natury kreuje wyjątkowe i niepowtarzalne designerskie meble, które zaimponują zarówno we wnętrzach jak i w ogrodach czy na tarasach!

Więcej szczegółów

322 zł

Love Mini Kids krzesło outdoor hiszpańskiej marki Vondom.

Technika produkcji wtryskowej pozwala każdemu elementowi mieć własną osobowość dzięki prostym i zakrzywionym sylwetkom, które pasują w organiczny i naturalny sposób; kolekcja nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

W Vondom meble wewnętrzne i zewnętrzne są sposobem na życie, to sposób bycia. Vondom produkuje meble ogrodowe, oświetlenie i wiele więcej z bezgraniczną pasją, a marka jest synonimem kultury projektowania, która dąży do tworzenia zawsze oryginalnych kolekcji. 

Dla firmy Vondom połączenie przestrzeni, estetyki, formy i funkcji wychodzi naprzeciw nowym trendom i przyszłości, w której design i technologia spotykają się w idealnym uścisku.

Love kids krzesło Vondom design Spichlerz wymiary

Dostępne kolory krzesła Love Mini Vondom

Love Kids krzesło Vondom design Spichlerz kolory

szerokość 43 cm
głębokość 41 cm
wysokość 70 cm
wysokość siedziska 37 cm
do użytku zewnętrznego tak - wersja mat
marka Vondom
design Eugeni Quitllet

Napisz opinię

Love Mini Kids krzesło outdoor Vondom

Love Mini Kids krzesło outdoor Vondom
Love Kids zaprojektowane przez Eugeni Quitllet dla Vondom to krzesło przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Kolekcja zainspirowana koncepcją miłości, uczucia, które obejmuje ciało i duszę, niewidoczna dla ludzkiego oka, ale cudownie...
    Jesteś robotem?

    Produkty powiązane

    28 Inne produkty w tek kategorii